į pradžią turinys susisiekite  
Atviras darbas su jaunimu

                                     

Metodininkė darbui su jaunimu       Vyr. specialistė darbui su jaunimu     

Gitana Kubilienė                       Monika Varaneckienė            

 

Atviras darbas su jaunimu – tai veikla, skatinanti jaunus žmones dalyvauti konkrečioje veikloje, ugdanti jų socialinius ir gyvenimo įgūdžius, užtikrinanti, kad atitiktų jauno žmogaus poreikius ir prisidėtų prie visapusiškos asmenybės tobulinimo.

Atviro jaunimo centro tikslinė grupė yra jaunimas nuo 14 iki 29 metų. Ypatingas dėmesys skiriamas mažiau galimybių turinčiam, mažiau motyvuotam jaunimui, kuris dėl įvairių priežasčių neturi galimybių ar nenori įsitraukti į jaunimo veiklos pasiūlymus. Jaunas žmogus neprivalo įsipareigoti lankytis nuolat ir nustatytu laiku užsiimti tam tikra veikla.

Atviras darbas su jaunimu paremtas atvirumo, prieinamumo, nepriklausomumo, savanoriškumo aktyvaus įsitraukimo (dalyvavimo), orientavimosi į jaunų žmonių gyvenamąją aplinką ir socialinę erdvę, orientavimosi į jaunimo poreikius principais.

Atviro darbo su jaunimu darbuotojų etatus finansuoja Rokiškio rajono savivaldybės administracija, programą – Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Daugiau informacijos: http://www.jrd.lt/atviras-darbas-su-jaunimu.

Darbuotojai: metodininkė darbui su jaunimu Gitana Kubilienė ir vyr. specialistės darbui su jaunimu Aurelija Urbonienė ir Monika Varaneckienė.

Darbo laikas pirmadienį–penktadienį 10.00–20.00 val., šeštadienį 12.00–20.00 val.

              El. paštas: rokiskio.jc@gmail.com

 

Informaciją atnaujino metodininkė G. Kubilienė, 2018-09-28