į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 
Atvirasis darbas su jaunimu » Veiklos 2020

_______________________________________________________________________________________________

Projektas „Myliu save tokį, koks esu“

                                     

                             2020 metais jaunimo centro savanorių grupė teikė paraišką Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių įgyvendinimo rėmimo projektų atrankos konkursui. Projekto „Myliu save tokį, koks esu“ tikslas buvo supažindinti jaunimą su fizinio aktyvumo nauda žmogaus fizinei bei emocinei sveikatai, pasirenkant patrauklias veiklos formas. Spalio 3 d. buvo organizuotas patyriminis žygis baidarėmis Širvintos upe. Spalio 4 d. - dviračių žygis „Tarp Zalvio ir Zalvės“.  Lapkričio  9-19 dienomis Rokiškio mieste vyko orientacinis žaidimas „Atsakyk. Sudėliok. Atrask. Nusifotografuok“, kurio metu jaunuoliai atsakę į klausimus, gavo gps koordinates ir apsilankę toje vietovėje, nusifotografavo. Bendradarbiaujant su Visuomenės sveikatos biuru lapkričio 27 d. jaunuoliai dalyvavo mokymuose „Psichologinės gerovės ir psichinės sveikatos stiprinimas“, kuriuos vedė psichologė Irena Stomienė. Siekiant įvertinti veiklos reikšmingumą bei poveikį jaunuoliams po kiekvienos veiklos vyko refleksija. Jaunuoliai dalinosi įspūdžiais, įveiktomis baimėmis, atrastais pasiekimais, įgavo supratimą apie aktyvaus poilsio naudą.
 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-11-30 

 

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________

 

Kampanija „Time to move“

 

                             Spalio 30 d. nuotoliniu būdu per Zoom ir Kahoot vyko kampanijos „Time to move“ protmūšis. Prisijungę jaunuoliai virtualiai pakeliavo ir įgijo žinių apie Europos šalis, programas Erasmus +, Europos solidarumo korpusą. Nugalėtojai buvo paskatinti šauniais prizais. 

 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-10-30

________________________________________________________________________________
 

Actionbound žaidimas

 

                         Spalio 29 d. „Time to move“ kampanijos metu jaunuoliai programėlės „ACTIONBOUND“ pagalba sužinojo apie savanorystę. Žaidimo metu buvo pateikti atviri klausimai, teisingo varianto pasirinkimas iš kelių, užduotys - iššūkiai.  Po žaidimo visi dalyviai prisijungė į virtualią diskusiją. KODAS VEIKIA. 

 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitnaa Vošterytė, 2020-10-29 

 

                                  

                                 

______________________________________________________________________________

 

Edukacinė programa „Senovė Žalvariu prabyla“


                                Spalio 22 d. 11 merginų grupė dalyvavo Rokiškio krašto muziejaus edukacinėje programoje „Senovė Žalvariu prabyla“. Merginos susipažino su žalvario amžiaus istoriniu laikotarpiu, išgirdo pasakojimą apie žalvarinius papuošalus, jų gamybos technologijas. Kiekviena dalyvė pasigamino sau po žiedą. Devynios merginos šioje programoje dalyvavo pirmą kartą.

 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-10-22

______________________________________________________________________________
                                                        

  Ekskursija į Vilnių

 

                         Spalio 9 d. jaunimo centro lankytojų grupė vyko į Vilnių. Pirmiausia jie apsilankė pabėgimo kambariuose, kuriuose, norėdami išsilaisvinti, turėjo atlikti įvairias užduotis bei išspręsti galvosūkius. Jaunuoliai apsilankė Europos informacijos centre, kur žaidė protmūšį ir pagilino žinias apie Europos Sąjungą. Komandos - nugalėtojos buvo apdovanotos prizais. Pinigų muziejuje buvo galimybė susipažinti su Lietuvos ir pasaulio pinigų istorija. 
 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-10-12

________________________________________________________________________________     


Pulo ir stalo teniso turnyrai

 

                             Rugsėjo 15 d. jaunimo centre vyko pulo ir stalo teniso turnyrai. Jaunimas bendravo, žaidė, varžėsi, kalbėjosi, juokavo, organizavo, skaičiavo ir kt. Turnyruose dalyvavo 25 jaunuoliai, iš kurių 6 dalyvavo pirmą kartą. Pulo turnyre III vietą laimėjo Saimonas, II - Paulius (dalyvavo pirmą kartą),  I vietą - Arnas. Stalo teniso turnyre III - vietą užėmė Matas, II - Nojus, I - Ronaldas. Sveikiname nugalėtojus! P. s. Pauliaus prizą atsiėmė Goda.

 

Metodininkė darbui su jaunimui Gitana Vošterytė, 2020-09-16

_______________________________________________________________________________

 

Patirtinė stovykla Džiuginėnuose

 

                         Rugsėjo 11-13 dienomis keturiolika jaunuolių vyko į patirtinę stovyklą Džiuginėnuose, Telšių rajone. Mokymus vedė instruktorė, AJC  direktorė Saulena ir Telšių gidas Vitalijus. Pirmąją dieną, jaunuoliai, atsisakę mobiliųjų telefonų, leidosi į 6 val. žygį, kur turėjo atlikti įvairias užduotis. Naktį Džiugo piliakalnyje dalyviai ieškojo lobio. Grįžę visi kepė zefyrus  ant laužo ir klausėsi gitaros garsų. Antrąją dieną jaunuoliai mokėsi susikoncentruoti, priimti iššūkius, įveikti aukščio baimę, būti atsakingais ne tik už save, bet ir kitus. Visa diena buvo skirta aukščio užduotims. Vakaro kulminacija tapo,, tūsas'',,OG Version''koncerte. Trečioji diena buvo skirta orientaciniam žygiui Telšių mieste.  pažinimui. Jaunuoliai gavo žemėlapius su pažymėtais taškais, kuriuos turėjo  surasti ir nusifotografuoti. Tokiu įdomiu būdu rokiškėnai susipažino su Telšių miesto kankytinomis vietomis. 

 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-09-14

_______________________________________________________________________________

 

Tinklinio turnyras Velykalnyje

 

                      Rugpjūčio 26 dieną Velykalnyje vyko tinklinio turnyras, skirtas vasaros uždarymui. Tarpusavyje varžėsi 6 komandos. Po intensyvios kovos bronzos medalius laimėjo Rokas M. ir Laisvydas A.,sidabro - Dainius B. ir Nojus K. Tinklinio turnyro nugalėtojais tapo ir aukso medalius iškovojo Ronaldas N. ir Matas D. Prizus nugalėtojams įteikė trys merginos. Sveikiname prizininkus!!!

 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-08-27

_______________________________________________________________________________


Svečiuose Zarasų atviro jaunimo centro atstovai

 

                                   Rugpjūčio 24 d. į jaunimo centrą atvyko Zarasų jaunimo centro atstovai. Susitikimo metu jaunuoliai susipažino vieni su kitais, susirado naujų draugų. Darbuotojai ir savanoriai dalinosi patirtimi ir nuotykiais, susiplanavo tolimesnius bendradarbiavimo veiksmus. 

 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-08-24

_________________________________________________________________________________________________

Jaunimo festivalis „Youth Fest 2020“
 

                               Rugpjūčio 22 d. Šepkos parke vyko jaunimo festivalis „Youth Fest 2020“.  Festivalio metu jaunuoliai turėjo galimybę dalyvauti įvairiose diskusijose, pokalbiuose, išsakyti savo nuomonę. Jaunimo centro palapinėje jaunuoliai sugriuvę ant sėdmaišių diskutavo įvairiomis temomis, uždavinėjo vieni kitiems klausimus, klausėsi muzikos arba tiesiog „čilino“. Jaunimo centro veiklos ir iniciatyvos buvo pristatytos nuotraukomis televizoriaus ekrane, lankstinukuose. Vidurnaktį renginį papuošė ugnies žonglierių „Fire Angels“ pasirodymas. 
 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-08-21

_________________________________________________________________________________________________

Komandinių įgūdžių formavimo ir savęs pažinimo mokymai
 

                             Rugpjūčio 20 - 21 d. jaunimo centro turistinėje bazėje, Žiobiškio kaime vyko komandinių įgūdžių formavimo ir savęs pažinimo mokymai. Užsiėmimų metu jaunuoliai mokėsi vieni iš kitų kaip nepasimesti sudėtingose situacijose, atliko kūrybines užduotis, ėmėsi lyderystės ir iniciatyvos. Dalyviai įžvelgė komandinio darbo privalumus: labiau motyvuoja veikti, skatina pasitempti prieš kitus, patiria didesnį pasitenkinimo džiaugsmą, dirbama sąžiningiau ir atidžiau. Mokymų užduotis parengė ir mokymus vedė savanoriai Tautvidas ir Toma.

 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-08-24

_________________________________________________________________________________________________


Pasivažinėjimas Moto-Roki trasoje


                           Rugpjūčio 17 dieną Moto-Roki trasoje (Uljanavos kaimas) jaunimo centro jaunuoliai lenktyniavo bagiais, varžėsi šaudymo varžybose. Šią galimybę jiems suteikė Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugijos Rokiškio skyrius. 
 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-08-18

 

_________________________________________________________________________________________________

Jaunimo festivalis „JAUJAU20“
 

                            Rugpjūčio 12 - 13 dienomis jaunuolių grupė dalyvavo Ukmergės jaunimo laisvalaikio centro organizuojamame festivalyje „JAUJAU20“. Festivalio metu jaunuoliai dalyvavo piešimo ant sūpynių, pynimo, chna kūrybinėse dirbtuvėse, batų metimo, tinklinio, futbolo, nusileidimo takelio muilu ir vandeniu varžybose. Festivalyje Radviliškio, Širvintų, Pakruojo, Ramygalos, Kupiškio atvirųjų jaunimo centrų jaunuoliai varžėsi vieni su kitais, mokėsi statyti palapines, bendravo, priėmė įvairius organizatorių iššūkius, patenkino saviraiškos poreikį, turiningai praleido laiką. 

 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-08-14

_________________________________________________________________________________________________

 

Savęs pažinimo mokymai

 

                       Rugpjūčio 3-5 dienomis grupė Rokiškio jaunimo centro jaunuolių kartu su Skuodo AJC jaunuolių komanda dalyvavo savęs pažinimo mokymuose Sartakampyje. Mokymus vedė lektorius Donatas Petkauskas. Mokymų metu jaunuoliai susipažino vieni su kitais, pasidalino savo lūkesčiais, baimėmis, mokėsi dirbti komandoje, bendradarbiauti, buvo nagrinėjama ir lytiškumo tema.

 

Metodininkė darbui su jaunimu Jurgita Valaikienė, 2020-03-06 

 

_________________________________________________________________________________________________


Turne po Lietuvos atviruosius jaunimo centrus ir erdves

 

                                 Liepos 28-29 dienomis grupė jaunuolių apsilankė penkiuose Žemaitijoje veikiančiuose jaunimo centruose ir erdvėse: Joniškio, Skuodo, Klaipėdos, Rietavo ir Plungės.  Jaunimo  darbuotojai bei savanoriai jaunuoliams aprodė patalpas, pasidalino patirtimi kaip organizuoja jaunuolių užimtumą. Susitikimų metu vyko diskusija apie tai su kokiomis problemomis ir iššūkiais susiduria jaunuoliai bei jaunimo centro darbuotojai ir kaip juos įveikia. Įgyta patirtimi jaunuoliai ir darbuotojai pasidalino su bendraamžiais ir kolegomis. 

 

Metodininkė darbui su jaunimu Jurgita Valaikienė, 2020-07-30

_________________________________________________________________________________________________

Sociokultūrinė ekskursija 

 

                      Jaunimo centro lankytojai liepos 22 dieną vyko į ekskursiją po Trakus ir Vilnių. Sociokultūrinėse veiklose jaunimui teko ieškoti lobio Trakų salos pilyje, mokytis gaminti gruziniškus chinkalius Trakų krašto tradicinių amatų centre. Buvo aplankytas Užutrakio dvaras, Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo Bazilika. Vilniuje jaunimo laukė pramogos Jump Space batutų parke. Nepaisant permainingo oro,jaunuoliai grįžo namo sotūs, pilni įspūdžių ir su dainomis. 

 

Metodininkė darbui su jaunimu Renata Baltrūnienė, 2020-07-23

_________________________________________________________________________________________________

 

                                 Svečiuose Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos atstovės

 

                                 Liepos 17 dieną Rokiškio jaunimo centre lankėsi Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos atstovės. Socialinė pedagogė Silva ir pedagogė Žydra papasakojo apie mokyklą, pristatė 2020 metais siūlomas mokymo programas ir mielai atsakė į pateiktus klausimus. Po pristatymo 2 jaunuoliai pateikė prašymus mokytis. 

 

Metodininkė darbui su jaunimu Jurgita Valaikienė, 2020-07-17

_________________________________________________________________________________________________


Tinklinio turnyras Valstybės dienai paminėti


                                   Liepos 3 dieną Velykalnyje vyko Jaunimo centro organizuotas tinklinio turnyras Valstybės dienai paminėti. Trijose tinklinio aikštelėse varžėsi net 15 komandų po du žmones. Didžiausio sirgalių palaikymo sulaukė merginų Deimantės ir Evelinos komanda, tačiau nugalėtojų pakyla pasidalino vyriška kompanija. Trečią vietą iškovojo Ronaldas N. ir Matas D. Antros vietos medaliais pasipuošė Nojus K. ir Erikas M. Turnyro nugalėtojais tapo Dominykas B. ir Modestas B. Sveikiname visus su švente!!!

 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-07-03

_________________________________________________________________________________________________

Draugystės piknikas
 

                                 Birželio 11 d. buvo organizuotas draugystės piknikas. Jaunuoliai, kartu su darbuotojomis susirinko jaunimo centro kieme. Jaunuoliai bendravo vieni su kitais, žaidė “Ligretto”, petankę, išbandė save grupiniame užsiėmime. Po žaidimų ir pokalbių jaunuoliai pasiskirstė darbais: vieni pjaustė daržoves, kiti kepė dešreles. Draugystės pikniką buvo užbaigtas skanaujant keptas dešreles.

 

Metodininkė darbui su jaunimu Jurgita Valaikienė, 2020-06-11

 

_________________________________________________________________________________________________


Petankės turnyras Velykalnyje
 

                               Petankė yra sporto šaka, kurioje varžytis gali visi nepriklausomai nuo lyties, amžiaus ar sugebėjimų. Jaunuolių tarpe petankė nėra labai populiarus žaidimas. Siekdamos supažindinti su žaidimu, birželio 5 d. darbuotojos suorganizavo turnyrą Velykalnyje. Tarpusavyje varžėsi dvi komandos: Augustės ir Šarūno. Fortūna nusišypsojo Augustės komandai. Abi komandos buvo apdovanotos prizais. 

 

Metodininkė darbui su jaunimu Jurgita Valaikienė, 2020-06-07

_________________________________________________________________________________________________

Protmūšis „Lietuvos pilys ir dvarai“

 

                                 Birželio 4 d. savanorė Deimantė Žukauskaitė organizavo protmūšį „Lietuvos pilys ir dvarai“. Dalyviai įgijo daug naudingos infomacijos, praplėtė akiratį. Keletas iš dalyvių pirmą kartą naudojosi Kahoot programėle. Nugalėtojai: III vieta - Aidas B., II vieta - Dainius B., I vieta - Liudvikas G. 
 

Metodininkė darbui su jaunimu Jurgita Valaikienė, 2020-06-04

_______________________________________________________________________________________________

 

Dviračių diena             

                                 

                                   Birželio 3 d., minint Pasaulinę dviračių dieną grupė Rokiškio jaunimo centro jaunuolių dviračiais įveikė maršrutą Rokiškis- Iciūnai. Žygio tikslas - apsilankymas unikalioje Jono ir Birutės Baltakių sodyboje. Jaunuoliai  pasiklausė šeimininko pasakojimų apie žmogaus ir gamtos harmoniją, pasigrožėjo "akmenų karalija"sodybos teritorijoje ir tautiniais ornamentais išpuoštais statiniais. Jaunuoliai nepabūgo pavaikštinėti basų kojų taku. Jų neatbaidė net aštrių akmenukų, kaladėlių, smėlio, medžių žievės, samanų,bei stiklo duženų dangos. Pasigrožėjus sodybos aplinka, šeimininkas pakvietė pasivaikščioti miško taku. Grįžę jaunuoliai atsigaivino vandeniu iš šulinio ir patraukė namų link. Apsilankymas sodyboje suteikė daug įspūdžių ir teigiamų emocijų.

 

 

Metodininkė darbui su jaunimu Jurgita Valaikienė, 2020-06-04

_________________________________________________________________________________________________

 

Birželio 1 - oji vaikų gynimo diena

 

                              Birželio 1- ąją dieną jaunimas sudalyvavo „Auqa Jump Rokiškis“ vandens batutų parko atidarymo šventėje. 

 

Metodinininkė darbui su jaunimu Jurgita Valaikienė, 2020-06-01

_________________________________________________________________________________________________

Europos egzaminas

 

                               Gegužės 8 - ąją jaunimo centro darbuotoja Gitana Vošterytė organizavo Europos egzaminą.  Žinias apie Europos Sąjungą pasitikrino 24 000 dalyvių, iš jų 546 mokyklų ir 101 organizacijos atstovai. Jaunimo centrą atstovavo 15 žmonių. Prizinių vietų nugalėtojai gavo diplomus. Geriausiai egzaminą išlaikusiam dalyviui atiteko stalo žaidmas „Eureka“. 

 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-05-11

 

_________________________________________________________________________________________________

 

Fakyrai fakyrams

 

                               Balandžio 17 d. Kupiškio jaunimo centro ugnies žonglieriai metė online iššūkį Rokiškio jaunimo centro ugnies žonglierių grupei „FireAngels“. Jie sukūrė mini filmuką apie tai, kokius buities daiktus naudoja terniruotėms: siūlų kamuoliukus, šakutes, kojines, šluotkotį ir kt.  „Fire Angels“ iššūkį priėmė ir sukūrė filmuką taip pat!! Prie iššūkio prisijungė Ukmergės laisvalaikio centras. Iššūkių video rasite organizacijų facebook paskyrose.

 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-05-20

_________________________________________________________________________________________________

Protų mūšis „Jaunimocentras10"

 

                                 Balandžio 23 d. savanorė Deimantė parengė protmūšį „Jaunimocentras10“. Vieni pasitikrino žinias, kiti įgijo naujų apie atvirąjį darbą su jaunimu.Sveikiname nugalėtojus! III vieta - Liudvikas, II vieta - Gabija, I vieta -Miglė . 

 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė,  2020-04-24

_________________________________________________________________________________________________

Protmūšis „Mįslės ir patarlės“

 

                         Balandžio 20 d. savanorė Gabija organizavo protmūšį „Mįslės ir patarlės" per Zoom ir su Kahoot. Turiningai leido laiką 11 žmonių.  III vieta  atiteko Atenei, II vieta - Eisvinai, I vieta - Deimantei. 
                           

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-04-20

_________________________________________________________________________________________________

Protmūšis „Išbandyk save“

 

                          Balandžio 14 d. savanorė Gabija organizavo protmūšį „Išbandyk save“. Protmūšyje dalyvavo ne tik jaunimas, bet ir tėvai. Protmūšyje buvo parengti linksmi klausimai, todėl buvo daug juoko ir pokštų. Sveikiname nugalėtojus! III vieta -Gabija, II vieta - Aidas, I vieta - Atenė. 

 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-04-16

________________________________________________________________________________________________

 

      Pulo ir stalo teniso turnyrai

 

                               Kovo 10  dieną vyko pulo ir stalo teniso turnyrai, skirti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30 - ečiui paminėti. Pulo turnyro III vietą laimėjo Auksė Jarušauskaitė, II vietą - Vestas Nikonovas, I vietą - Saimonas Zizas. Stalo teniso III vietą laimėjo - Tautvidas Teišerskis, II vietą - Vestas Nikonovas, I vietą - Dainius Buckus. Sveikiname visus su švente!

 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-03-12

_________________________________________________________________________________________________

Orientacinės varžybos Žiobiškyje

 

                                 Kovo 11 dieną "Rokiškio Jaunimo centro komanda" dalyvavo Žiobiškio kaimo bendruomenės organizuotose orientacinėse varžybose. Komandai atstovavo Tautvidas Teišerskis ir Eivinas Naimavičius. Varžybos buvo skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30 - mečiui paminėti. Klaidingose miško tankmėse dalyviai turėjo atrasti pažymėtus punktus. Kiekvienas punktas turėjo skirtingą spalvą ir raidę, kuriuos reikėjo iššifruoti, pasinaudojant telefone įdiegta QR programėle. Jaunimo centro jaunuoliai užėmė  antrąją vietą. Orientacinės varžybos paliko neišdildomus įspūdžius, naujas patirtis, pagalbos vieni kitiems suteikimo džiaugsmą, motyvaciją bei dižiulį norą dalyvauti kituose renginiuose.

 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-03-12

_________________________________________________________________________________________________
 

                                              Utenos AJC 5 metų gimtadienio šventėje


                            Vasario 28 dieną Utenos AJC 5-ojo gimtadienio šventėje susitiko ir kartu praleido dieną Rokiškio, Zarasų, Kupiškio AJC, Vyžuonų AJE darbuotojai ir lankytojai. Po oficialių sveikinimų visi dalyviai diskutavo su  aktoriumi Mindaugu Papinigiu, vėliau žaidė, šoko, kūrė. Savo dainas dovanojo Užpalių gimnazijos roko grupė „Dark Light“. O šventinį vakarą užbaigė mūsų  ugnies žonglierių „FireAngels“  pasirodymas! Visi kartu sukūrėme puikią šventę! 

 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-03-02

_________________________________________________________________________________________________


                                                    Užgavėnės ar blynų diena?

 

                               Užgavėnės? O gal visgi blynų diena? Šventėme abi! Ir šiandien, vasario 25 d. turėjome puikią popietę. Kepėme, vartėme, skanavome, ragavome, o svarbiausia smagiai kartu leidome laiką! Mūsų blynai net skraidė!

 

Metodininkė Gitana Vošterytė, 2020-02-25

_________________________________________________________________________________________________


Popietė Užimtumo tarnyboje              

 

                          Sausio 30 d. metodininkės darbui su jaunimu Gitana Vošterytė ir Jurgita Valaikienė vedė savęs pažinimo mini mokymus  Užimtumo tarnyboje. Grupė jaunuolių susipažino vieni su kitais, atliko komandines užduotis, gilinosi į save. Pasiskirstę komandomis jaunuoliai varžėsi žaidime „Laužyk stereotipus - savanoriauk“. Jie sužinojo įvairių faktų apie savanorystę įdomiu, prieinamu jaunam žmogui būdu. Su jaunuoliais užsiėmime dalyvavo probacijos tarnybos vyriausioji specialistė Rita Dovydė. 

 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-01-30

________________________________________________________________________________________


Sausio 13 - oji - Laisvės gynėjų diena
 

                                 Laisvė – pirmasis ir tikrasis žmogaus ir visos tautos laimės ir gerovės šaltinis. Laisvės gynėjų dieną -  sausio 13 - ąją  paminėjo ir jaunimas. Jie pagamino neužmirštuoles ir susmaigstė jas prie Nepriklausomybės paminklo, uždegė žvakutes. 

 

Metodininkė darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-01-13