į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 
Atvirasis darbas su jaunimu » Veiklos 2021

______________________________________________________________________________

 

Susitikimas Utenoje

 

                                  Lapkričio 30 dieną grupė jaunuolių lankėsi Utenos atvirame jaunimo centre. Jaunuoliai susipažino vieni su kitais, dalyvavo bendrose veiklose, planavo tolimesnius susitikimus.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-12-01

 

 

 

_____________________________________________________________________________

 

Išvyka po Lietuvos jaunimo centrus


                     Lapkričio 4-5 dienomis centro jaunimas kartu su darbuotoja Renata leidosi į kelionę po Lietuvos jaunimo centrus. Jaunuolių laukė tolima kelionė, tačiau įdomi ir nauja patirtis. Pirmąją dieną buvo aplankyti Druskininkų jaunimo užimtumo centras, Varėnos švietimo centro Atviras jaunimo centras ir Alytaus jaunimo centras. Pernakvoję Alytuje antrą dieną autobusas pasuko Kauno link. Kaune jaunuolius svetingai priėmė Kauno arkivyskupijos jaunimo centras, Kauno atviras jaunimo centras „Vartai" ir Jonavos rajono viešosios bibliotekos atvirasis jaunimo centras. Jaunimas apžiūrėjo didžiules patalpas, naujausią virtuvės įrangą, ekstremalaus sporto aikštes ir jų įrangą, džiaugėsi muzikos instrumentų gausa, įrengtomis poilsio zonomis.Savanorė Gabija sakė: „Mes turime kur tobulėti..."
 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-11-08

______________________________________________________________________________

 

Stalo teniso turnyras


                  Stalo tenisas - judri sporto šaka, reikalaujanti susikaupimo, judrumo, tikslumo, greitos orientacijos, reakcijos ir priešininko pažinimo. Paskutinę rugsėjo dieną jaunimo centre įvyko šios sporto šakos turnyras. Jame varžėsi 8 žaidėjai. Salo teniso turnyro nugalėtojais tapo Tautvidas T. - III -oji vieta), Nojus K. II-oji vieta, Modestas B.I-oji vieta. Sveikiname nugalėtojus!


Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-09-30

______________________________________________________________________________

 

Tvarkymo talka „Miško kuopa“

 

                      Rugsėjo 11 d. vyko VĮ Valstybinių miškų urėdijos miškų tvarkymo talka „Miško kuopa“. Talkos šūkis - „Be tavęs švariau nebus“. Į talką jaunuolius pakvietė, kartu dirbo ir kuravo Rokiškio regioninio padalinio vyriausiasis miškininkas Justas Vojega. Padalinio vadovas Kęstutis Skvarnavičius įteikė padėką už dalyvavimą talkoje. Jaunimo centrą atstovavo 7 merginos su vadove Gitana. 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Gitana Vošterytė, 2021-09-13

______________________________________________________________________________

 

Ekskursija į Kauną

 

                 Rugsėjo 10 d. grupė jaunuolių vyko į pažintinę ekskursiją Kaune. Netoli Kauno, Zapyškio miestelio  kūrybos ir užimtumo stuboje jaunimas patys gamino ir lauko krosnyje kepėsi picas. Skaniai papietavę nuvyko į Kauno lazertroną. Čia jaunuoliai pasiskirstė grupėmis ir  išbandė komandinius įgūdžius. Kauno Sobore „Aklųjų instaliacija", pasiskirstę po du, tris ėjo visiškoje tamsoje patyriminiu požemių taku. Eidami turėjo brautis pro kabančius daiktus, elastingas juostas, garsų, pirštų lietimų erdves. Jaunuoliai bandė įsįijausti į aklo žmogaus vaidmenį, bandė juos suprasti.   Ekskursiją finansavo Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-09-13

______________________________________________________________________________

 

Svečiuose Zarasų atvirojo jaunimo centro jaunuoliai

 

                  Rugsėjo 9 d. Rokiškio jaunimo centrą aplankė Zarasų atvirojo jaunimo centro jaunuoliai. Jaunimas kartu bandravo, turiningai leido laiką. Vyko susipažinimo ir komandiniai žaidimai, stalo teniso, oro ritulio, biliardo, stalo futbolo, rankų laužimo varžytuvės. Jaunuoliai susibūrė į komandas, artimiau pažino vieni kitus. Susitikimo metu jaunimo darbuotojos aptarė tolimesnes bendradarbiavimo galimybes, pasidalijo darbo patirtimi.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-09-10

 

______________________________________________________________________________

 

Stovykla Šventojoje


             Įgyvendinant Visuomenės sveikatos biuro (VSB) projektą „Sveikas ir išmanus jaunimas“, rugpjūčio 20 -22 dienomis atvirojo ir mobiliojo darbo su jaunimu jaunuolių grupė vyko į sveikatingumo stovyklą, Šventojoje. Grupę lydėjo Rokiškio rajono savivaldybės VSB sveikatos stiprinimo specialistė Laimutė Narbutienė ir JPSPP koordinatorė Justina Šiupinienė. Stovykloje kartu dalyvavo jaunuoliai iš Panevėžio ir Kuršėnų. Pirmą stovyklos dieną Kaišiadorių Visuomenės sveikatos biuro koordinatorius Karolis Klovas mokė Šiaurietiško vaikščiojimo lazdomis. Mitybos specialistas Marius Ševeliovas skaitė apie emocinj ir psichologinį valgymą, pasidalino patarimais kaip atpažinti ir kuo pakeisti. Vakare vyko protmūšis apie sveiką gyvenseną. Antroji diena prasidėjo paskaita apie mokymosi zonas: komforto, perėjimą į iššūkio (augimo), panikos zoną. Sužinojome, kad labiausiai mokomės iššūkio zonoje, o kai pervertiname savo jėgas patenkame į panikos zoną ir bėgame atgal į komforto zoną. Psichologė Jelena Bachlina vedė užsiėmimą „ Ryšio su savo vidiniu "aš" kūrimas ir stiprinimas“ ir dailės terapiją. Antroje dienos pusėje grupė dviračiais keliavo iki Palangos, grįžę, tęsė veiklas „Energetiko" baseine. Diena pasibaigė vakarone su Flashmob'u. Paskutinė diena prasidėjo intensyviu krosu pajūryje. Lektorė Danutė Kunčienė pravedė paskaitą „Mitybos sveikata - praktika. Valgau sveikai - gyvenu gerai“. Daug sužinoję, gerai pailsėję, laimingi jaunuoliai grįžo namo.
 

Parengė  savanorė  Auksė Lapinskaitė

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-08-23
 

_____________________________________________________________________________

 

Merginų paplūdimio tinklinio turnyras


                 Pirmą kartą, savanorių Vaivos ir Auksės iniciatyva, organizuotas merginų paplūdimio tinklinio turnyras rugpjūčio 16 dieną į Velykalnį pritraukė didžiulį būrį šios sporto šakos sirgalių ir dalyvių. Turnyre tarpusavyje varžėsi 9 merginų komandos. Turnyrui teisėjavo vaikinai - savanoriai. Trys žaidėjų pogrupiai buvo suformuoti burtų keliu. Į finalą pateko po vieną pajėgiausią komandą iš kiekvieno pogrupio. Puikiu žaidimu pasižymėjo Orinta ir Miglė, pelnytai iškovojusios I-ąją vietą. Ivetai ir Austėjai po apylygės kovos atiteko II-oji vieta. Merginų paplūdimio tinklinio turnyro III-oji vieta atiteko Vaivai ir Auksei, o turnyro karaliene tapo Gerda.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-08-17

 

_____________________________________________________________________________

 

Festivalis „JAUJAU21“

 

                        Šių metų rugpjūčio 11-12 dienomis vyko jaunimo centrų festivalis „JAUJAU‘21“. Į festivalį susirinko Panevėžio, Ramygalos, Kupiškio, Radviliškio, Molėtų, Ukmergės ir Rokiškio jaunimo centrų jaunuoliai. Festivalio aprangos kodas buvo „80‘S RAVE“. Festivalyje dienos metu vyko įvairūs užsiėmimai;: tinklinio, futbolo varžybos, estafečių rungtys. Kūrybinėse  dirbtuvėse vyko: grimo pamokėlės, piešimas ant gelio plokštės ir lėkščių. Laisvalaikiu jaunimas galėjo žaisti lauko žaidimus, fotografuotis „foto palapinėje“, plaukioti irklentėmis  ir pliuškentis kubile. Vakare jaukumą sukūrė užkurtas laužas. Vidurnaktį renginį sudrebino diskoteka. Jaunimą linksmino daugelio jaunimo organizacijų Dj‘ai.  Rokiškio jaunimo centrą atstovavo Arnas Jakovlevas ir Rokas Motuzas.  Kitą dieną vyko varžybų apdovanojimai ir „JAUJAU‘21“ aptarimas.
 

Parengė savanorė Vaiva Vedeikatė.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-08-13

_____________________________________________________________________________

 

Kupiškio ir Rokiškio jaunimo centrų susitikimas

 

                   Rugpjūčio 9 d. Rokiškio jaunimo centre vyko Kupiškio ir Rokiškio jaunimo centrų susitikimas. Šio renginio tikslas – stiprinti bendradarbiavimą, plėsti ugnies žonglierių bendruomenę, įkvėpti jaunimą tobulėti, mokytis vieniems iš kitų. Jaunuoliai susipažino vieni su kitais, mokėsi ugnies žonglierių judesių, išbandė įrankius. Pasiskirstę grupėmis jaunuoliai dalyvavo protmūšyje apie pasaulio įdomius faktus, žaidė žaidimą „Laužyk stereotipus- savanoriauk“. Pasibuvę jaunimo centre, svečiai susipažino su Rokiškio miestu. Susitikimą finansavo Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-08-09

______________________________________________________________________________

 

MIX paplūdimio tinklinio turnyras

 

                 Liepos 31 d. Velykalnyje vyko MIX (mergina+vaikinas) paplūdimio tinklinio turnyras. Jame varžėsi 8 komandos. Stiprus vėjas, nevaldomos emocijos ir sirgalių palaikymas lydėjo žaidėjus viso turnyro metu. Paplūdimio turnyro nugalėtojais tapo VIltė ir Normantas. Eva su Matu užėmė II-ąją vietą. III vietos nugalėtojais tapo Radvilė su Eriku. Taip pat buvo išsiaiškinti tinklinio turnyro karalienė - Radvilė ir karalius-Matas.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-08-01

______________________________________________________________________________

 

Edukacinė programa „Tapyba ant stiklo“


                     Liepos 30 dieną 12 jaunimo centro lankytojų dalyvavo edukacinėje programoje „Tapyba ant stiklo" Rokiškio krašto muziejuje. Tai ne tik edukacinė programa, bet ir meditacija, puikus atsipalaidavimo būdas. Jaunimas taip pat aplankė muziejaus ekspozicijas, apžiūrėjo paukščių iškamšų parodą, atvežtą iš Telšių žemaičių muziejaus „Alka". Programą finansavo Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-08-02
 

______________________________________________________________________________

 

Savanoriai Rokiškio mamų klubo renginyje

 

               Liepos 22 dieną jaunimo centro savanorės dalyvavo Rokiškio mamų klubo organizuotoje iniciatyvoje „Laimės burbulas".  Jos metu mamos ir vaikučiai dalyvavo orientacinėse varžybose, kur savanorės pagelbėjo atliekant užduotis.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-07-23

______________________________________________________________________________

 

Viešojo kalbėjimo mokymai

 

                      Liepos 19-22 dienomis grupė jaunuolių dalyvavo „Viešojo kalbėjimo mokymuose“, Žiūkeliškių poilsiavietėje. Mokymus vedė lektorius G. Katulis. Pirmąją mokymų dieną jaunuoliai išsakė savo lūkesčius, nagrinėjo veikimo grupėje principus, ugdė darbo komandoje įgūdžius. Kitą dieną, grupinių veiklų metu, jaunuoliai mokėsi viešojo kalbėjimo meistriškumo, sužinojo kaip įvardinti savo asmeninius poreikius ir siekius. Trečiąją dieną jaunuoliai žygiavo į Jūžintus. Patirtinio žygio metu jaunuoliai atliko skirtas užduotis, dirbo grupėse, stiprino tarpasmeninius santykius, reflektavo. Paskutinę, ketvirtąją dieną jaunuoliai dalyvavo žygyje baidarėmis, Šventosios upe. Mokymus finansavo Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Rokiškio rajono savivaldybės administracija. 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-07-23

______________________________________________________________________________

 

Poolo turnyras

 

                        Liepos 3 dieną vyko poolo turnyras, skirtas Valstybės (Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti. Nugalėtojais tapo Saimonas - I vieta, Dainius - II vieta,  Aidas - III vieta. 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-07-05

______________________________________________________________________________

 

Filmų vakaras

 

                       Liepos 2 - ąją dieną jaunimo centro savanorė Gabija inicijavo filmų vakarą. Privačioje facebook grupėje jaunuoliai, apklausos būdu, turėjo galimybę išsirinkti filmą. Smagiai įsikūrę ant sėdmaišių, pasijungę multimediją, su popkornais rankose jaunuoliai turiningai praleido vakarą. 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-07-05 

_____________________________________________________________________________

 

Kūrybinės dirbtuvės


                 Birželio 29 d. jaunuoliai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu išbandė piešimo ant gelio plokštės techniką. Jaunimas užbaigtus piešinius paruošė parodai. Liepos 1 - 8 d. vyko piešinių konkursas, balsuojant gyvai ir online. Susumavus rezultatus I-oji vieta atiteko piešiniui Nr. 1 (autorė Indrė), II-oji - Nr. 7 (autorius Dominykas), III-oji -Nr. 5 (autorė Vilnera).

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-07-09

______________________________________________________________________________

 

Youth Fest 2021

 

              Birželio 26 d. L. Šepkos parke vyko jaunimo festivalis „Youth Fest 2021“. Savanoriai pristatė jaunimo centro veiklas, informavo apie mobilumo, savanorystės teikiamas galimybes. 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-06-28

______________________________________________________________________________
 

Informacinis viešinamasis renginys „Sveikas ir išmanus jaunimas“


                 Birželio 23 d. grupė jaunuolių dalyvavo Visuomenės sveikatos biuro informaciniame viešinamajame renginyje „Sveikas ir išmanus jaunimas“. Lektorė Gintarė Razulevičiūtė papsakojo apie emocinę ir fizinę sveikatą, mokė kaip atpažinti ir įvertinti stresines situacijas bei kaip jas spręsti.
 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-06-23

_____________________________________________________________________________

 

Edukacinė programa „Sūrio kelias“


            Birželio 22 dieną jaunimo centro lankytojos dalyvavo edukacinėje programoje „Sūrio kelias", Rokiškio Krašto muziejuje.Muziejaus darbuotoja pasakojo apie senovinius pieno produktų gaminimo būdus, rodė etnografinius sviesto mušimo ir kitokius indus.  Merginos sužinojo kaip gaminama varškė, kuo sūris naudingas organizmui, žiūrėjo filmuką ir skanavo įvairių rūšių sūrius.
 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-06-22

______________________________________________________________________________

 

Jaunimas „Mamyčių turgelyje“


           Birželio 20 dieną prie Rokiškio dvaro kumetyno šurmuliavo tradicinis mamų klubo renginys „Mamyčių turgelis“. Jaunuoliai prisidėjo prie šio renginio, organizuodami pramogas ir žaidimus mažiesiems ir šeimoms. Jaunimo centro savanoriai kartu žaidė įvairius žaidimus, pūtė muilo burbulus, piešė mažiesiems ant veidukų, pasirūpino renginio muzikiniu fonu.
 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-06-21

______________________________________________________________________________

 

Petankės turnyras

                               
                     Petankė – nepaprastai įdomus lauko žaidimas su metaliniais rutuliais. Žaidimo tikslas - kuo arčiau numesti rutulį prie medinio rutuliuko – taikinio. Birželio 9 dieną Velykalnyje metodininkė Renata Baltrūnienė populiarino šį žaidimą, mokydama jaunimą žaisti petankę, organizavo mini varžybas tarp merginų ir mišrių komandų. Vos vieno taško persvara pergalė atiteko mišriai Kristinos, Eivino, Dainiaus, Indrės ir Saimono komandai. Turnyrą finansavo Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-06-10

_____________________________________________________________________________

 

Futbolo varžybos

 

                          Birželio 8 dieną dvi jaunimo centro jaunuolių komandos Senamiesčio progimnazijos dirbtinės dangos aikštelėje žaidė draugiškas futbolo varžybas. Patikimo vartininko Saimono ir žaidėjų Arno, Nojaus, Dominyko, Modesto ir Mato komanda varžybas laimėjo rezultatu 6:2.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-06-08

______________________________________________________________________________

 

Tinklinio turnyras Rokiškio miesto seniūno taurei laimėti

 

                 Birželio 5 d. Velykalnyje vyko paplūdimio tinklinio turnyras Rokiškio miesto seniūno taurei laimėti. Jaunimo centro lankytojai varžėsi tarp pajėgiausių sportininkų, padėjo sekretoriatui skaičiuojant rezultatus. Gerą nuotaiką žiūrovams ir žaidėjams kūrė DJ Rokas.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-06-07

______________________________________________________________________________

 

Paplūdimio tinklinio turnyras


                          Birželio 3 dieną Velykalnyje  vyko vasaros atidarymo paplūdimio tinklinio turnyras, kur varžėsi 9 komandos. Po lygiavertės kovos I - oji vieta atiteko Arnui S. ir Ronaldui Ž. Antrosios vietos nugalėtojais tapo Arnas J. su Matu S. III-oji vieta iškovota Nedo P. su Matu D. Sveikiname nugalėtojus. 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-06-03
 

____________________________________________________________________________

 

Vasaros sezono atidarymo šventė

 

                          Birželio 1 dieną grupė Rokiškio jaunimo centro lankytojų dalyvavo vasaros sezono atidarymo šventėje prie Rokiškio ežero. Šventę su muzika užbaigė DJ Arnas.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-06-02

_______________________________________________________________________________

 

Pažintinis-orientacinis žaidimas „Rokituras“

 

                Gegužės 29 dieną grupė jaunimo centro jaunuolių dalyvavo Rokiškio  turizmo  ir amatų informacijos centro organizuotame pažintiniame - orientaciniame žaidime „Rokituras“. Birželio 3 dieną grupė jaunuolių lankėsi pažintinio- orientacinio žaidimo „Rokituras“ dalyvių apdovanojimų renginyje Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje. Rokiturą finansavo Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-06-03

_______________________________________________________________________________

 

Socialinių įgūdžių ugdymo užsiėmimai 

 

                                  Balandžio mėnesį tiesioginių transliacijų metu vyko socialinių įgūdžių užsiėmimai. Metodininkės darbui su jaunimu pasidalino kiaušinių marginimo technika, dalijosi patarimais kaip iškepti skanius maltinukus. Į organizuojamas veiklas, tiesiogiai, įsitraukė ir jaunimas. Jaunimo centro lankytojas Vygantas pamokė kaip namuose pasigaminti kebabus, o savanorė Gabija pademonstravo kaip pasigaminti spageti su džiovintais pomidorais ir sūriu. Finansavo Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

 

Direktoriaus pavaduotoja darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2021-04-30

_______________________________________________________________________________

 

Talka Velykalnyje

 

                               Balandis yra aplinkos švarinimo, gražinimo mėnuo. Balandžio 28 dieną 10 jaunuolių dalyvavo talkoje Velykalnyje. Jaunimas išvežiojo, išlygino žemes, išrinko šiukšles. 

 

Direktoriaus pavaduotoja darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2021-04-29
 

_______________________________________________________________________________

 

Viktorina „Išjudink smegenis, jaunime!“

 

                              Balandžio 20-27 dienomis vyko viktorina "Išjudink smegenis, jaunime" per Kahoot programėlę. Viktorinoje  dalyvavo 22 jaunuoliai. Dalyviai sužinojo apie Eurodesk tinklą, Europos solidarumo korpusą, Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūrą, ASSIST, Erasmus+, Au Pair programas, Rokiškio jaunimo centrą, savanorystę, "Žinau viską" portalą ir kt.

 

Direktoriaus pavaduotoja darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2021-04-28

_____________________________________________________________________________

 

Gyvai apie Lietuvos kariuomenę

 

                              Balandžio 21 d. Rokiškio jaunimo centras paskyroje vyko LIVE transliacija apie Lietuvos kariuomenę. Pranešimą skaitė Lietuvos Kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Panevėžio regioninės karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Rokiškio poskyrio viršininkas Saulius Vėjelis. Jaunuoliai sužinojo apie privalomąją karinę tarnybą, tarnybos būdus, mokymosi įstaigas, kuriose galima įgyti karinį išsilavinimą ir daug kitų vertingų žinių. 

 

Direktoriaus pavaduotoja darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2021-04-21
 

______________________________________________________________________________

 

Viktorina „Ką žinai apie Rokiškio įstaigas ir rajono valdžios atstovus?“

 

                                 Balandžio 12- 16 dienomis per kahoot programėlę vyko viktorina „Ką žinai apie Rokiškio įstaigas ir rajono valdžios atstovus?“. Jaunuoliai pasitikrino ir pagilino žinias apie Rokiškio įstaigas, sužinojo į kokią įstaigą kreiptis esant tam tikrai situacijai. Jaunuoliai taip pat galėjo pasitikrinti kaip gerai pažįsta  rajono valdžios atstovus.

 

Direktoriaus pavaduotoja darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2021-04-19

______________________________________________________________________________

 

Kūrybinės dirbtuvės

 

                                  Balandžio 13 - ąją dieną JC privatu grupėje vyko kūrybinės dirbtuvės GYVAI. Jaunimo darbuotojos išbandė tapybos ant drobės techniką, su jaunuoliais pasikalbėjo apie meno terapijos poveikį psichnei sveikatai, apie tai kaip emocijos veikia mūsų gyvenimą, kaip jas atpažinti, priimti, išjausti. Live metu jaunuoliai sužinojo, kokia spalva gaunama, sumaišius dvi pagrindines spalvas. Pvz. raudona su geltona=oranžinė ir kt.

 

Direktoriaus pavaduotoja darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2021-04-14

_____________________________________________________________________________
 

Nuotraukų konkursas „Gražiausias margutis“  
 

                                   Balandžio 2-7 dienomis vyko nuotraukų konkursas „Gražiausias margutis“. Konkurso metu dalyviai siuntė savo margučių nuotraukas.  Siekiant išsiaiškinti, kuris margutis yra  gražiausias, Rokiškio jaunimo centro Facebook paskyroje vyko balsavimas už labiausiai patinkantį margutį. Nugalėjo daugiausia patiktukų sulaukusios margučių nuotraukos.

 

Direktoriaus pavaduotoja darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2021-04-08


 

 

____________________________________________________________________________


Socialinių įgūdžių užsiėmimai


                               Kiekvieną kovo mėnesio antradienį , tiesioginių transliacijų metu,  jaunimo darbuotojos mokė kaip išsivirti spurgas, susisukti lavašą, pasigaminti ledų- želė desertą ir tinginį. Užsiėmimų metu buvo pateikta daug naudingų patarimų, praversiančių virtuvėje. 

 

 Direktoriaus pavaduotoja darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2021-03-31

____________________________________________________________________________

 

Viktorina „ Ką žinai apie Rokiškio rajoną?“


                               Kovo 22-26 dienomis Kahoot  programėlės pagalba vyko viktorina „Ką žinai apie Rokiškio rajoną?“. Jaunuoliai sužinojo naujų faktų apie Rokiškio rajoną ar pagilino jau turimas žinias.
 

Direktoriaus pavaduotoja darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2021-03-29
 

_____________________________________________________________________________

 

GYVAI per facebook „Makiažas su Leo“

 

                                    Kovo 13 dieną, šeštadienį, per Rokiškio jaunimo centro facebook paskyrą vyko makiažo pamoka GYVAI. Profesionalus visažistas, henna tatoo meistras Leo vedė nemokamą makiažo pamoką. Modeliu buvo Deimantė. Dalyviai galėjo darytis makiažą kartu su Leo, užduoti klausimų. Visažistas mokė veido modeliavimo, taisyklingo akių pravedimo, kaip pasirinkti sau tinkančią šešėlių spalvą, taisyklingo ir švaraus lūpų kontūro pravedimo. 

 

Direktoriaus pavaduotoja darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2021-03-15
 

____________________________________________________________________________

                                                      Lietuvos valstybės atkūrimo diena
 

                                 Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti buvo organizuotas konkursas „Sudėliok Lietuvą“ su programėle „I am a puzzle“. Jaunuoliai turėjo sudėlioti dėliones su Lietuvos įžymiomis lankytinomis vietovėmis, įvardinti jas ir parašyti kur jos yra. Visi dalyvavusieji konkurse buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis su Rokiškio jaunimo centro atributika.

 

Direktoriaus pavaduotoja darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-02-17

____________________________________________________________________________


„Surask skirtumus“
 

                                 Vasario 9 -12 dienomis vyko konkursas „Surask skirtumus“. Žaidime buvo 5 dalys. Jaunuoliai turėjo surasti skirtumus, padaryti ekrano foto ir atsiųsti bei atsakyti į pateiktus klausimus: koks pastatas, kokia šalis, koks vaidmuo, koks aktorius, koks renginys? 


Direktoriaus pavaduotoja darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2021-02-12

_____________________________________________________________________________


Konkursas „Atpažink koks pastatas“

 

                               2021 metų sausio 11- 22 dienomis vyko konkursas „Atpažink koks pastatas“. Kiekvieną dieną buvo keliamos nuotraukos su tam tikrais pastatų fragmentais. Dalyvių užduotis buvo atspėti, koks tai yra Rokiškio miesto/ rajono pastatas. Tai padaryti geriausiai sekėsi Domantui, Atėnei, Samantai.

 

Direktoriaus pavaduotoja darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2021-01-22

 

_____________________________________________________________________________

 

„Atpažink draugą/pažįstamą iš akių“

 

                                    Sausio 4 d. buvo paskelbti žaidimo „Atspėk draugą/pažįstamą iš akių“ rezultatai. Dalyviams buvo pateiktos 34 akys jaunuolių, kurie vienaip ar kitaip yra/ buvo dalyvavę jaunimo centro veikloje.  Daugiausia žmonių iš akių atpažino Airika - 13, Atėnė - 17, Liudvikas - 20. 

 

Direktoriaus pavaduotoja darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2020-01-04 

___________________________________________________________________________

                                                   Kahoot protmūšis „Šventinis laikotarpis“

 

                                  Sausio 4 d. paskelbti Kahoot protmūšio „Šventinis laikotarpis“ dviejų etapų nugalėtojai. Jaunuoliai, atsakydami į 20 klausimų pagilino žinias apie Adventinio laikotarpio, Kalėdų reikšmę, patiekalus, simbolius. Tarpusavyje varžėsi 20 jaunuolių. 

 

Direktoriaus pavaduotoja darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2021-01-04

_____________________________________________________________________________

 

Virtualūs socialinių įgūdžių užsiėmimai

 

                                2020 metų gruodžio 21 - 23 dienomis JC privatu grupėje buvo paskelbtas virtuvinio inventoriaus konkursas. Grupės nariai turėjo balsuoti už tai, su kokiu prietaisu darbuotojos padarytų LIVE, išbandytų kaip jis veikia, ką ir kaip galima gaminti. Konkurse varžėsi 6 „dalyviai“: daugiafunkcinis puodas, vaflių keptuvė, arbatinukas, sumuštinių/kebabų keptuvė, spragėsių skrudinimo aparatas. Daugiausia balsų gavo sumuštinių/kebabų keptuvė.  Sausio 5, 12, 19, 26 dienomis vyko virtualūs socialinių įgūdžių užsiėmimai, išbandant visus, konkurse dalyvavusius, virtuvinius prietaisus.

 

Direktoriaus pavaduotoja darbui su jaunimu Gitana Vošterytė, 2021-01-04