į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 
Kultūros pasas » Būti komanda tai šedevras

Edukacija „Būti komanda - tai ŠEDEVRAS“

 

                              Dar neišbandei darbo komandoje edukacijos!? Būti komanda- tai šedevras, kurį kuriame su kitais per kūrybines kančias, nuopuolius ir pakilimus. Linksmi, provokuojantys, interaktyvus ir įdomus žaidimai leis patirti sėkmę dirbant komandoje. Nedrąsūs ir tylūs čia ras erdvę būti išgirstiems ir pamatytiems, o aktyviems ir nenustygstantiems pasiūlysime jų vertą iššūkį. Diskutuosime kaip prasidėjo ir kuo baigėsi industrializacija, kokie kultūros veiksniai apibrėžia mūsų mokymosi ir darbo modelį bei kokių kompetencijų prireiks ateityje ir kuo čia dėta kultūra. Jūsų lauks individualios ir grupinės užduotys, kurių metu reikės pasitelkti kūrybiškumą, įsijausti į skirtingas roles, spręsti kūrybinius galvosūkius. Atrasim būdus kaip diskutuoti nenuobodžiai. Lektoriai užtikrins dalyvių saugumą, mokymosi poreikių atitikimą bei parūpins dalomąja medžiaga su pratimais, kuriuos galėsite išbandyti savo klasėje.

 Edukacijos tikslas - skatinti mokinius domėtis kultūra bei ugdyti kūrybiškumo, kritinio mąstymo, pažinimo ir kitas bendrąsias kompetencijas per neformaliojo ugdymo metodus.

Uždaviniai:

1. Pristatyti mokiniams neformaliojo mokymosi koncepciją bei jos ryši su kultūra.

2. Praktiškai išbandyti įvairius neuroedukacinius, sensorinius, neformalius mokymosi būdus bei metodus.

Dalyviai:

Mokinių amžiaus grupė: 5 - 6 kl. mokiniai

Mokinių amžiaus grupė: 7-10 kl. mokiniai

Galimas mokinių skaičius: 10 – 30

Paslaugos trukmė: 90 min.

Paslaugos kaina vienam mokiniui: 3,00 € , Kultūros paso paslauga - 2,00 €. Užsisakyti galite per Kultūrinės edukacijos sistemą: 5 - 6 kl. mokiniai  REGISTRACIJA   ; 7-10 kl. mokiniai REGISTRACIJA