į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 
2007–2013 m. Latvijos-Lietuvos programa » Kūrybinės studijos
 

Paroda Rokiškio krašto muziejuje

                       

  Birželio 2 d. Rokiškio krašto muziejuje atidaryta Kūrybinių studijų lankytojų  keramikos, tekstilės ir tapybos darbų paroda. Kūrybines studijas lankė daugiau nei 40 rokiškėnų, eksponuojami 45 darbai. Visi darbai susilaukė puikaus įvertinimo. Muziejininkai parodą eksponuos visą mėnesį.
 

Kūrybinių studijų užsiėmimai


Prasidėjo tekstilės, keramikos ir piešimo kūrybinių studijų užsiėmimai vietos bendruomenei.

2011 metų pavasarį vyks po šešis kiekvienos kūrybinės studijos užsiėmimus.

Kūrybinių studijų darbo grafikas:


kovas

balandis

gegužė

birželis

Tekstilė         17 val.

21 d.

4 d.,  21d.

5 d.,12 d.,19 d.

2d.

Keramika      17 val.

23 d.

6 d., 20 d.

4 d.,18 d.,25 d.

 

Tapyba          17.30 val.

24 d.

7 d., 21 d.

5 d., 19 d.,26 d. 

2 d.

  

Birželio 2 dieną  planuojama kūrybinių studijų lankytojų darbų paroda. 
      

      Per pirmuosius užsiėmimus keramikos kūrybinių studijų lankytojai kūrė tradicinių formų indus ir švilpynes, tyrinėjo molio savybes, išmoko paprasčiausių dirbinių formavimo ir puošybos būdų. Daugumai dalyvių pirmieji žingsniai į sudėtingą ir paslaptingą keramikos pasaulį buvo sėkmingi, atsiskleidė kiekvieno dalyvio kūrybinė individualybė.

     Tekstilės kūrybinių studijų metu lankytojos mokėsi įvairiais būdais verti karoliukus, komponuoti juos su kitomis medžiagomis, gaminti sages. Visoms ši veikla labai patiko. Kituose užsiėmimuose  studijų dalyvės mokysis velti vilną, iš natūralios odos gamins diržus ir apyrankes, susipažins su gobelenų audimo ir pagrindinių mazgų rišimo technika.

     Piešimo kūrybinių studijų dalyviai piešė natiurmortą, peizažą pro langą ar vaizdinius iš atminties. Vėliau dalyviams buvo išdalintos paruoštos piešimui drobės, akriliniai dažai, paaiškinti tapymo etapai. Kiekvienas kūrybinių studijų dalyvis rinkosi individualias užduotis.