į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos


Darbų paroda

 

2019 m. kovo 20 d. VšĮ Rokiškio jaunimo centre vyko dailės mokyklos 4 kl. mokinių: Emilijos B., Dovydo B., Gustės M. darbų parodos atidarymas. Mokytojai pasidalino mintimis apie mokinių darbus, jų kūrybą. Kviečiame į Rokiškio jaunimo centrą apžiūrėti parodą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-03-20


Juozo Čepulio vardo mugė

 

2019 m. kovo 19 d. Jaunimo centro pynimo būrelio mokinės dalyvavo Rokiškio r. moksleivių liaudies dailės Juozo Čepulio vardo mugėje. Pynimo būrelio mokinės prekiavo savo gamybos pintais gaminukais ir dailės mokyklos mokinių gamintomis keramikinėmis švilpynėmis. Prekyba sekėsi puikiai, beveik visus pynikus nupirko mugės lankytojai. Už kantrybę mokiniai gavo šokoladinių saldainių, o mokytoja – padėką.

Tikimės, kad ši mugė taps tradicine Juozuko muge mūsų gimtame Rokiškyje.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-03-20


Personalinė darbų paroda

 

2019 m. vasario mėn. dailės mokyklos mokinės Domilės K. darbai eksponuojami Rokiškio r. savivaldybės III aukšte ir Rokiškio Juozo Keliuočio bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje. Norinčius pamatyti parodą kviečiame apžiūrėti.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-02-13


Personalinė darbų paroda

 

Emilijos K., dailės mokyklos absolventės, darbų paroda jau vyko Rokiškio jaunimo centre, Rokiškio Juozo Keliuočio bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje. 2019 m. sausio mėn. paroda eksponuojama ir Emilijos mokykloje, Rokiškio J. Tumo Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinyje. Mokyklos bendruomenė  pamatys ir susipažins su Emilijos darbų kūryba, stilistika, technika.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-01-18


Parodų-konkursų uždarymo renginys

 

2019 m. sausio 4 d. vyko kūrybos darbų parodų-konkursų „100-mečio Kalėdų eglė“ ir „Kalėdų atvirukas“ uždarymo renginys Rokiškio krašto muziejuje. Jo metu buvo apdovanoti konkursų laureatai ir nugalėtojai, mokiniams, dalyvavusiems „100-mečio Kalėdų eglė“ konkurse, išdalintos padėkos.

Konkursuose dalyvavo Jaunimo centro dailės mokyklos, pynimo iš vytelių ir kitų būrelių mokiniai. Didžiausi mūsų mokinių pasiekimai buvo „Kalėdų atviruko“ konkurse. Viena iš nugalėtojų tapo ir buvo apdovanota dailės mokyklos mokinė Asta M., jos atvirukas pateko tarp pačių geriausiųjų. Taip pat buvo apdovanoti dailės mokyklos mokiniai Arnas B., Ula B., Deimantė B. ir Ugnė K., jų atvirukai pateko tarp 15 geriausių. Sveikiname mokinius ir juos ruošusį dailės mokytoją Arūną A.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-01-07


Robotikos būrelio atsinaujinimas

 

2018 m. gruodžio mėn. Robotikos būrelis buvo papildytas naujomis priemonėmis. Priemonės įsigytos iš projekto „Vaikų ir jaunimo neformalaus ugdymosi galimybių plėtra Rokiškio rajone“ lėšų. Tai suteikia galimybes paįvairinti Robotikos užsiėmimo veiklas, tobulėti vaikams robotų kūrime ir programavime. Vaikai su džiaugsmu pradėjo mokytis dirbti su EV3 Mindstrom konstruktoriais.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-01-03


Personalinė darbų paroda

 

2018 m. lapkričio 7 d. VšĮ Rokiškio jaunimo centre vyko dailės mokyklos mokinės Domilės K. darbų parodos atidarymas. Domilė trumpai pristatė savo kūrybą, taip pat mintimis apie parodą ir mokinę pasidalino ir mokytojai. Kviečiame į Rokiškio jaunimo centrą apžiūrėti parodą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-11-07


Personalinė darbų paroda

 

2018 m. lapkričio mėn. Rokiškio Juozo Keliuočio bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje vyksta buvusios dailės mokyklos mokinės Emilijos K. darbų paroda. Kviečiame apžiūrėti parodą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-11-05


Kelionė į Vokietiją

 

2018 m. rugpjūčio 30 d. dalyvauti Branderburgo 13-ose Jaunimo kultūros dienose išvyksta 10 Rokiškio jaunimo centro atstovų. Kelionė organizuojama Vokietijos socialinio pedagoginio instituto direktorės Jenny Behnke kvietimu. Renginyje dalyvaus 220 Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos jaunuolių. Renginio moto „a band throught Europe“, tikslas – skatinti jaunų žmonių švietimą ir užimtumą.

 

Metodininkė G. Kubilienė, 2018-08-27


Šventė Laibgaliuose

 

2018 m. rugpjūčio 18 d. Laibgaliuose vyko kasmetinė šventė „Rudeninės gandrinės“. Jos metu Rokiškio jaunimo centrui buvo įteikta nominacija už bendradarbiavimą ir menines iniciatyvas Laibgaliuose bei individuali nominacija dailės mokyklos mokytojui Arūnui Augučiui už Laibgalių jaunosios kartos meninį ugdymą. Taip pat šventės metu buvo pristatyta buvusios dailės mokyklos mokinės Emilijos tapybos darbų paroda.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-08-22


 

 

     2018 m. liepos 18 d.  Rokiškio jaunimo centre vyks 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos projekto „Socialinių paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas Vidurio Baltijos regione“  Nr. LLI-317  seminaras. Jame dalyvaus 5 Latvijos ir 3 Lietuvos savivaldybių atstovai, iš viso 31 dalyvis.

Seminaro darbotvarkė:

 

10.00 Registracija

 

10.30  Seminaro atidarymas. Svečių sveikinimo kalbos. 

 

10.45-12.45 Darbas su socialinės rizikos grupės vaikais ir jaunimu Rokiškio jaunimo centre.

 

13.00  Pietūs

 

13.45-15.00 Socialinių paslaugų teikėjai ir jų darbo metodai Rokiškio rajone.

 

15.30- 17.00 Socialinių paslaugų galimybės Skemų globos namuose.

 


Personalinė darbų paroda

 

2018 m. gegužės 16 d. VšĮ Rokiškio jaunimo centre vyko dailės mokyklos mokinės Emilijos asmeninės darbų parodos atidarymas. Darbai bus eksponuojami gegužės–birželio mėnesiais. Kviečiame į Rokiškio jaunimo centrą apžiūrėti parodą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-05-18


Edukacinės programos

 

2018 m. gegužės mėn. VšĮ Rokiškio jaunimo centre vyko edukacinės programos. Lankėsi  Senamiesčio progimnazijos ir Juozo Tūbelio progimnazijos mokiniai. Vaikai išbandė įvairias technologijas: gamino darbelius iš molio, medžio, pynė iš vytelių, konstravo robotukus iš Lego konstruktorių. Vaikai linksmai ir turiningai praleido laiką.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-05-28

 


Dailės darbų paroda

 

VšĮ Rokiškio jaunimo centre balandžio 9 d. vyko dailės mokyklos mokinės Emilijos asmeninės darbų parodos atidarymas. Darbai bus eksponuojami visą balandžio mėnesį. Kviečiame į Rokiškio jaunimo centrą apžiūrėti parodą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-04-10


Padėkos

 

Už sėkmingą dalyvavimą Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ regioniniame ture Širvintose buvo įteiktos padėkos dailės mokyklos mokiniams Anetai, Rusnei, Domantui ir pynimo iš vytelių būrelio – Gretai.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-04-09


Dailės darbų paroda Laibgaliuose

 

2018 m. balandžio 6 d. Laibgalių kultūros centre vyko Silvijos S., dailės mokyklos 4 kl. mokinės, darbų parodos atidarymas. Tai – antroji darbų eksponavimo vieta. Dailės mokyklos mokytojas Arūnas A. trumpai papasakojo apie Silviją, jos kūrybą, o Kultūros centro administratorė Vanda C. jai įteikė padėką. Parodos metu džiugino muzikiniai intarpai.

Kviečiame aplankyti parodą Laibgalių kultūros centre. Paroda vyks visą balandžio mėnesį.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-04-09


Personalinė darbų paroda

 

VšĮ Rokiškio jaunimo centre vasario 28 d. pasveikinome dailės mokyklos 4 kl. mokinę Silviją Skvarnavičiūtę su pirmąja asmenine darbų paroda. Darbai bus eksponuojami visą kovo mėnesį. Kviečiame į Rokiškio jaunimo centrą apžiūrėti parodą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-02-28


Mokinių paveikslų paroda Latvijos Cesio meno mokykloje

 

Latvijos Cesio meno mokykloje eksponuojama VšĮ Rokiškio jaunimo centro dailės mokyklos mokinių paveikslų paroda „Baltų šaknys“. Paroda skirta Latvijos nepriklausomybės 100-mečio atkūrimui.

              Nuoroda: http://cesumakslasskola.lv/2018/02/baltijas-valstu-bernu-makslas-skolu-izstade/

 

                                                                                                 Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-02-21


Mokinių paveikslų paroda Utenos bibliotekoje

 

Utenos A. ir M. Miškinių bibliotekos galerijoje pristatoma jungtinė VšĮ Rokiškio jaunimo centro dailės mokyklos ir Kupiškio meno mokyklos mokinių kurtų paveikslų paroda. Bibliotekoje eksponuojama  VšĮ Rokiškio jaunimo centro „Baltų šaknys“ paroda. Parodą organizavo ir nuotraukas pateikė VšĮ Atvertos langinės.Paroda vyks iki 2018 vasario 3 d. 

Nuoroda: http://www.uvb.lt/lt/naujienos/1650-mokiniu-kurtu-paveikslu-paroda.

  

                                                                                Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-01-15

 


           

 

Dailės mokyklos mokiniai Danielius G. ir Gabija S. gavo padėkas už dalyvavimą nacionaliniame piešinių konkurse „Mes užaugome laisvi“. Konkursą organizavo Dailės mokytojų asociacija ir Lietuvos mokinių neformaliojo vaikų švietimo centras. 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-01-08