į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos

           PRIĖMIMAS Į DAILĖS MOKYKLOS PAGRINDINIO UGDYMO 1 KLASĘ IR PRADINIO UGDYMO GRUPES VYKDOMAS NUOTOLINIU BŪDU. KVIEČIAME VAIKĄ REGISTRUOTI EL. PAŠTU NURODANT VAIKO VARDĄ, PAVARDĘ, AMŽIŲ, BŪSIMĄ KLASĘ MOKYKLOJE, TELEFONO NR. SUTARTYS BUS SUDAROMOS NUO RUGPJŪČIO 17 D., KREIPTIS TELEFONU  (8 458) 32 732.

 

DĖMESIO!

 

VšĮ Rokiškio jaunimo centras reaguodamas į Lietuvos paskelbtą karantiną ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos rekomendacijas ir siekdamas prisidėti prie COVID-19 viruso plitimo stabdymo, nuo 2020 m. kovo 30 d. iki Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyto karantino režimo laikotarpio pabaigos savo funkcijas vykdys ir veiklą organizuos nuotoliniu būdu.

Nuo kovo 30 d. neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu. Su mokiniais susisiekė mokytojai, skyrė užduotis ir aptarė kokiu būdu gaus grįžtamąjį ryšį apie mokinio atliktas užduotis.

Nuo gegužės 25 d. vykdomos konsultacijos dailės pagrindinio ugdymo ir pynimo iš vytelių  programos mokiniams. Konsultacijų grafiką galite rasti čia: http://www.rjc.lt/apie-mus/konsultaciju-grafikas-503/lt/.

Nuo gegužės 18 d. vykdomas atvirasis darbas su jaunimu veiklos gamtoje ir kitose saugiose Rokiškio miesto erdvėse. Su darbuotojais galima konsultuotis ir susisiekti soc. tinklais, el. paštu.

Nuo gegužės 19 d. vykdomas mobilusis darbas su jaunimu, suderinus su programos vykdymo vietų bendruomenių pirmininkais.

Liepos– rugpjūčio mėn. bus organizuojamos vaikų vasaros stovyklos. Daugiau informacijos apie stovyklas skaitykite čia: http://www.rjc.lt/vasara/naujienos-390/lt/.

 

Dailės mokyklos ir neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimų mokinių atliktus darbus galima peržiūrėti Facebooke:

https://www.facebook.com/rokiskio.jaunimocentras

 

Daugiau informacijos apie karantiną,ugdymo organizavimą jo metu, operacijų vadovo sprendimus:

http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas

https://www.smm.lt/

 


Spalvota molio paukštė

 

        Birželio 27 d. Kunigiškiuose vyko kūrybinės stovyklos-plenero jungtinės keramikos dirbtuvės "Spalvota molio paukštė".

Organizatorių kvietimu renginyje dalyvavo Dailės mokyklos mokinės Aistė ir Vestina bei mokytojas Arūnas  Augutis.


Dailės mokyklos mokinių baigiamasis renginys

 

2020 m. birželio 17 d. Rokiškio jaunimo centre vyko Rokiškio jaunimo centro Dailės mokyklos 4 klasės mokinių baigiamųjų darbų pristatymas. Ši mokinių laida išsiskyrė iš kitų, kad darbus atliko nuotoliniu būdu dirbdami daugiau individualiai tik su mokytojų konsultacijomis. Mokiniai pristatė savo kūrybos darbus, pasakojo apie kūrybinius ieškojimus, darbo idėją, jo atlikimą ir dailės svarbą jų gyvenime. Mokytojai savo atsiliepimais apibendrino kaip mokiniams sekėsi viso kūrybos proceso metu. Dailės mokyklą baigė 7 mokiniai ir buvo įteikti Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2020-06-18


Konkurso „Šiuolaikinė Madona“ laimėjimas

 

NVŠ programos „Dailės pažinimas“ mokinė Saulė Monika Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro tarptautiniame piešinių ir dailės darbų konkurse „Šiuolaikinė Madona“ užėmė I vietą. Sveikiname!

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2020-06-11


Dailės mokyklos mokinių darbų peržiūros

 

2020 m. birželio 1–4 d. prasidėjo Dailės mokyklos pagrindinio ugdymo 1–4 kl. II pusmečio mokinių darbų peržiūros. Mokiniams buvo nelengvas laikotarpis, nes nuotoliniu būdu daugiau turėjo dirbti individualiai su mokytojo konsultacijomis. Tačiau mokiniai peržiūros metu pateikė įdomių ir kūrybiškų darbų. Mokytojai su mokiniais individualiai aptarė pasiekimus.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2020-06-05


Darbų paroda mokykloje

 

Nuo 2020 m. kovo mėn. dailės mokyklos 3 kl. mokinės Vestinos J. paroda eksponuojama jos mokykloje, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos pastate. Mokyklos bendruomenė pamatys ir susipažins su Vestinos darbų kūryba, technika.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2020-03-05


Mokinių darbų paroda

 

2020 m. vasario 24 d. vyko dailės mokyklos 4 kl. mokinių Danieliaus, Gabijos, Viktorijos, Beatos darbų parodos atidarymas. Dailės mokytojai pristatė parodą, aptarė mokinių kūrybą. Kviečiame į Rokiškio jaunimo centrą apžiūrėti parodą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2020-02-25


Mokinių darbų paroda skirta Vasario 16-ajai

 

Rokiškio kultūros centre vyksta Rokiškio jaunimo centro dailės mokyklos, pynimo iš vytelių būrelio mokinių darbų paroda. Paroda skirta Vasario 16-ajai Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Mokytojai šiai parodai pateikė atrinktus geriausius mokinių darbus bei mažai eksponuotus dailės mokyklos mokinių baigiamuosius darbus. Džiaugiamės bendradarbiavimu ir galimybe eksponuoti mokinių kūrybą. Kviečiame apžiūrėti parodą!

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2020-02-13


Darbų paroda

 

Nuo 2019 m. gruodžio mėn. dailės mokyklos 3 kl. mokinės Aistės D. paroda eksponuojama jos mokykloje, Rokiškio Senamiesčio progimnazijoje J. Tumo Vaižganto gimnazijos pastate. Mokyklos bendruomenė pamatys ir susipažins su Aistės darbų kūryba, stilistika, technika.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-12-12


Personalinė darbų paroda

 

2019 m. lapkričio 4 d. VšĮ Rokiškio jaunimo centre vyko dailės mokyklos 3 kl. mokinės Vestinos J. darbų parodos atidarymas. Dailės mokytojai pasidalino mintimis apie mokinę, jos kūrybą ir parodą. Kviečiame į Rokiškio jaunimo centrą apžiūrėti parodą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-11-05


Paroda

 

Rokiškio jaunimo centre eksponuojami Latvijos Plavino meno mokyklos mokinių darbai. Darbus galima apžiūrėti iki lapkričio 30 d.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-10-29


Svečiai iš Latvijos

 

2019 m. spalio 25 d. Jaunimo centre lankėsi Plavino ir Erglės meno mokyklų kolektyvai. Direktorė N. Gužienė pristatė Jaunimo centrą, dailės mokyklą, mokytojai papasakojo apie savo vedamus užsiėmimus. Buvo suorganizuota ekskursija su gidu po Rokiškio miesto centrą. Gidas papasakojo apie Rokiškį, jo istoriją, žymius architektūros pastatus, paminklus. Svečiai apžiūrėję Rokiškį, po pietų, kartu su Jaunimo centro direktore išvyko į Utenos Vytauto Valiušio keramikos muziejų. Keramikas V. Valiušis aprodė muziejaus eksponatus, keramikos gaminius, papasakojo apie keramiką, jos medžiagas, įrankius, suteikė galimybę išbandyti žiedimą. Svečiams diena praėjo turiningai.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-10-28


Išvyka į Vilnių

 

2019 m. spalio 4 d. dailės mokyklos mokiniai kartu su mokytojais vyko į Vilnių. Vilniuje eksponuojama mokytojo Raimondo Gailiūno tapybos paroda „Neramus“ galerijoje „Arka“. Kartu su mokiniais buvo apžiūrėta paroda, analizuojama ir aptariama mokytojo kūryba. Buvo geras oras, tad mokiniai su mokytojais pasivaikščiojo po Vilniaus senamiestį ir aptarė architektūros objektus, jų stilius. Tuo pačiu išvykos dalyviai užėjo ir apžiūrėjo Aušros Vartus, Vilniaus Katedrą. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre buvo apžiūrėta Druskininkų K. Čiurlionio meno mokyklos mokinių baigiamųjų darbų paroda. Kelionei baigiantis išvykos dalyviai apsilankė Akropolyje. Mokiniai grįžo kupini naujų įspūdžių, kūrybinių idėjų, turiningai praleidę laiką.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-10-08


Mokslo ir žinių diena

 

2019 m. rugsėjo 2 d. Rokiškio jaunimo centre vyko Mokslo metų pradžios renginys. Renginį pradėjo Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos mokinys Andrius, skirdamas dalyviams muzikinius kūrinius. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui visus susirinkusius pasveikino su naujais mokslo metais, pristatė Jaunimo centro mokytojus, supažindino su svarbia informacija. Po to vaikai su tėveliais bendravo su mokytojais, aptarė mokslo metų veiklas ir priemones. Sėkmingų ir kūrybingų naujų mokslo metų!

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-09-03