į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos

Darbų paroda

 

Nuo 2019 m. gruodžio mėn. dailės mokyklos 3 kl. mokinės Aistės D. paroda eksponuojama jos mokykloje, Rokiškio Senamiesčio progimnazijoje J. Tumo Vaižganto gimnazijos pastate. Mokyklos bendruomenė pamatys ir susipažins su Aistės darbų kūryba, stilistika, technika.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-12-12


Personalinė darbų paroda

 

2019 m. lapkričio 4 d. VšĮ Rokiškio jaunimo centre vyko dailės mokyklos 3 kl. mokinės Vestinos J. darbų parodos atidarymas. Dailės mokytojai pasidalino mintimis apie mokinę, jos kūrybą ir parodą. Kviečiame į Rokiškio jaunimo centrą apžiūrėti parodą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-11-05


Paroda

 

Rokiškio jaunimo centre eksponuojami Latvijos Plavino meno mokyklos mokinių darbai. Darbus galima apžiūrėti iki lapkričio 30 d.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-10-29


Svečiai iš Latvijos

 

2019 m. spalio 25 d. Jaunimo centre lankėsi Plavino ir Erglės meno mokyklų kolektyvai. Direktorė N. Gužienė pristatė Jaunimo centrą, dailės mokyklą, mokytojai papasakojo apie savo vedamus užsiėmimus. Buvo suorganizuota ekskursija su gidu po Rokiškio miesto centrą. Gidas papasakojo apie Rokiškį, jo istoriją, žymius architektūros pastatus, paminklus. Svečiai apžiūrėję Rokiškį, po pietų, kartu su Jaunimo centro direktore išvyko į Utenos Vytauto Valiušio keramikos muziejų. Keramikas V. Valiušis aprodė muziejaus eksponatus, keramikos gaminius, papasakojo apie keramiką, jos medžiagas, įrankius, suteikė galimybę išbandyti žiedimą. Svečiams diena praėjo turiningai.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-10-28


Išvyka į Vilnių

 

2019 m. spalio 4 d. dailės mokyklos mokiniai kartu su mokytojais vyko į Vilnių. Vilniuje eksponuojama mokytojo Raimondo Gailiūno tapybos paroda „Neramus“ galerijoje „Arka“. Kartu su mokiniais buvo apžiūrėta paroda, analizuojama ir aptariama mokytojo kūryba. Buvo geras oras, tad mokiniai su mokytojais pasivaikščiojo po Vilniaus senamiestį ir aptarė architektūros objektus, jų stilius. Tuo pačiu išvykos dalyviai užėjo ir apžiūrėjo Aušros Vartus, Vilniaus Katedrą. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre buvo apžiūrėta Druskininkų K. Čiurlionio meno mokyklos mokinių baigiamųjų darbų paroda. Kelionei baigiantis išvykos dalyviai apsilankė Akropolyje. Mokiniai grįžo kupini naujų įspūdžių, kūrybinių idėjų, turiningai praleidę laiką.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-10-08


Mokslo ir žinių diena

 

2019 m. rugsėjo 2 d. Rokiškio jaunimo centre vyko Mokslo metų pradžios renginys. Renginį pradėjo Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos mokinys Andrius, skirdamas dalyviams muzikinius kūrinius. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui visus susirinkusius pasveikino su naujais mokslo metais, pristatė Jaunimo centro mokytojus, supažindino su svarbia informacija. Po to vaikai su tėveliais bendravo su mokytojais, aptarė mokslo metų veiklas ir priemones. Sėkmingų ir kūrybingų naujų mokslo metų!

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-09-03


Buvusių dailės mokyklos mokinių darbų paroda

 

Birželio 15 d. Rokiškio kultūros centre vyko buvusių dailės mokyklos mokinių darbų parodos atidarymas, kuris skirtas Dailės mokyklos 35-mečiui. Renginį pradėjo Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos mokinė bei šių metų dailės mokyklos absolventė Domilė Kirstukaitė skirdama muzikinius kūrinius. Buvo prisiminta dailės mokyklos istorija, kuri prasidėjo nuo 1984-ųjų metų ir tęsiasi iki šių dienų. Istoriją pagyvino prisiminimai, kuriais pasidalino buvęs direktorius Stasys Dovydas, direktorė Nijolė Gužienė, pirmosios mokytojos Skaistė Vaičienė ir Birutė Dudėnienė, mokytojas Arūnas Augutis. Renginio pabaigoje dailės mokytojas Raimondas Gailiūnas pristatė buvusių dailės mokyklos mokinių darbų parodą, jos organizavimą, koncepciją. Svečiai sveikino su 35-mečiu ir linkėjo gyvuoti dar ne vienerius metus. Po oficialios dalies vyko jauki prisiminimų popietė, per kurią svečiai dalinosi prisiminimais, dailės mokytojai bendravo su buvusiais mokiniais.

Visus norinčius kviečiame apžiūrėti parodą į Rokiškio kultūros centrą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-06-17


Pažymėjimų įteikimas

 

2019 m. gegužės 28 d. dailės mokyklos mokiniams, baigusiems pradinį ugdymą, buvo įteikti Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai. Pažymėjimai buvo įteikti 8 mokiniams, kurie lankė Dailės mokyklą dvejus metus ir daugiau. Naujais mokslo metais mokiniai laukiami Dailės mokyklos pagrindinio ugdymo 1 kl.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-05-31


Personalinė darbų paroda

 

2019 m. gegužės 15 d. VšĮ Rokiškio jaunimo centre vyko dailės mokyklos mokinės Aistės D. darbų parodos atidarymas. Mokytojai pasidalino mintimis apie parodą ir mokinę. Kviečiame į Rokiškio jaunimo centrą apžiūrėti parodą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-05-16


Darbų paroda bibliotekoje

 

Nuo 2019 m. gegužės 15 d. dailės mokyklos 4 kl. mokinių Gustės, Emilijos, Dovydo darbai eksponuojami Rokiškio Juozo Keliuočio bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje. Norinčius pamatyti parodą kviečiame apžiūrėti.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-05-16


Dalyvavimas moksleivių liaudies dailės konkurse „Sidabro vainikėlis“

 

VšĮ Rokiškio jaunimo centro dailės mokyklos ir pynimo iš vytelių būrelio mokinių dalyvavimas Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ regioniniame ture Anykščiuose buvo sėkmingas. Iš konkurso buvo gauti diplomai: dailės mokyklos mokinei Astai M. – III v., Gustei M. – II v., pynimo iš vytelių būrelio – Viltei V. – I v. Mokytojams A. Augučiui ir R. Raišienei gautos padėkos už vaikų paruošimą. Sveikiname!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-05-03


Konkurso „Trijų spalvų istorija“ laimėjimas

 

Dailės mokyklos mokiniai dalyvavo tarptautiniame piešinių ir fotografijos darbų konkurse „Trijų spalvų istorija“, skirtame Pasaulio lietuvių metams. 1 kl. mokinio Luko darbas nominuotas už kūrybiškumą, paruošė mokyt. A. Augutis. Sveikiname.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-04-26


Darbų paroda

 

2019 m. kovo 20 d. VšĮ Rokiškio jaunimo centre vyko dailės mokyklos 4 kl. mokinių: Emilijos B., Dovydo B., Gustės M. darbų parodos atidarymas. Mokytojai pasidalino mintimis apie mokinių darbus, jų kūrybą. Kviečiame į Rokiškio jaunimo centrą apžiūrėti parodą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-03-20


Juozo Čepulio vardo mugė

 

2019 m. kovo 19 d. Jaunimo centro pynimo būrelio mokinės dalyvavo Rokiškio r. moksleivių liaudies dailės Juozo Čepulio vardo mugėje. Pynimo būrelio mokinės prekiavo savo gamybos pintais gaminukais ir dailės mokyklos mokinių gamintomis keramikinėmis švilpynėmis. Prekyba sekėsi puikiai, beveik visus pynikus nupirko mugės lankytojai. Už kantrybę mokiniai gavo šokoladinių saldainių, o mokytoja – padėką.

Tikimės, kad ši mugė taps tradicine Juozuko muge mūsų gimtame Rokiškyje.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-03-20


Personalinė darbų paroda

 

2019 m. vasario mėn. dailės mokyklos mokinės Domilės K. darbai eksponuojami Rokiškio r. savivaldybės III aukšte ir Rokiškio Juozo Keliuočio bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje. Norinčius pamatyti parodą kviečiame apžiūrėti.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-02-13


Personalinė darbų paroda

 

Emilijos K., dailės mokyklos absolventės, darbų paroda jau vyko Rokiškio jaunimo centre, Rokiškio Juozo Keliuočio bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje. 2019 m. sausio mėn. paroda eksponuojama ir Emilijos mokykloje, Rokiškio J. Tumo Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinyje. Mokyklos bendruomenė  pamatys ir susipažins su Emilijos darbų kūryba, stilistika, technika.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-01-18


Parodų-konkursų uždarymo renginys

 

2019 m. sausio 4 d. vyko kūrybos darbų parodų-konkursų „100-mečio Kalėdų eglė“ ir „Kalėdų atvirukas“ uždarymo renginys Rokiškio krašto muziejuje. Jo metu buvo apdovanoti konkursų laureatai ir nugalėtojai, mokiniams, dalyvavusiems „100-mečio Kalėdų eglė“ konkurse, išdalintos padėkos.

Konkursuose dalyvavo Jaunimo centro dailės mokyklos, pynimo iš vytelių ir kitų būrelių mokiniai. Didžiausi mūsų mokinių pasiekimai buvo „Kalėdų atviruko“ konkurse. Viena iš nugalėtojų tapo ir buvo apdovanota dailės mokyklos mokinė Asta M., jos atvirukas pateko tarp pačių geriausiųjų. Taip pat buvo apdovanoti dailės mokyklos mokiniai Arnas B., Ula B., Deimantė B. ir Ugnė K., jų atvirukai pateko tarp 15 geriausių. Sveikiname mokinius ir juos ruošusį dailės mokytoją Arūną A.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-01-07


Robotikos būrelio atsinaujinimas

 

2018 m. gruodžio mėn. Robotikos būrelis buvo papildytas naujomis priemonėmis. Priemonės įsigytos iš projekto „Vaikų ir jaunimo neformalaus ugdymosi galimybių plėtra Rokiškio rajone“ lėšų. Tai suteikia galimybes paįvairinti Robotikos užsiėmimo veiklas, tobulėti vaikams robotų kūrime ir programavime. Vaikai su džiaugsmu pradėjo mokytis dirbti su EV3 Mindstrom konstruktoriais.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-01-03


Personalinė darbų paroda

 

2018 m. lapkričio 7 d. VšĮ Rokiškio jaunimo centre vyko dailės mokyklos mokinės Domilės K. darbų parodos atidarymas. Domilė trumpai pristatė savo kūrybą, taip pat mintimis apie parodą ir mokinę pasidalino ir mokytojai. Kviečiame į Rokiškio jaunimo centrą apžiūrėti parodą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-11-07


Personalinė darbų paroda

 

2018 m. lapkričio mėn. Rokiškio Juozo Keliuočio bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje vyksta buvusios dailės mokyklos mokinės Emilijos K. darbų paroda. Kviečiame apžiūrėti parodą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-11-05


 

 

     2018 m. liepos 18 d.  Rokiškio jaunimo centre vyks 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos projekto „Socialinių paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas Vidurio Baltijos regione“  Nr. LLI-317  seminaras. Jame dalyvaus 5 Latvijos ir 3 Lietuvos savivaldybių atstovai, iš viso 31 dalyvis.

Seminaro darbotvarkė:

 

10.00 Registracija

 

10.30  Seminaro atidarymas. Svečių sveikinimo kalbos. 

 

10.45-12.45 Darbas su socialinės rizikos grupės vaikais ir jaunimu Rokiškio jaunimo centre.

 

13.00  Pietūs

 

13.45-15.00 Socialinių paslaugų teikėjai ir jų darbo metodai Rokiškio rajone.

 

15.30- 17.00 Socialinių paslaugų galimybės Skemų globos namuose.