į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos

„Rokiškis – kultūros sostinė 2019“

Birželis. Dailės vingiai

VšĮ Rokiškio jaunimo centro renginiai

 

 

 

 

Birželio 10–14 d. vyks meniniai-kūrybiniai edukaciniai užsiėmimai Rokiškio jaunimo centre. Kiekvieną dieną vyks skirtingos dailės, kūrybos, amatų veiklos.

1 diena. Piešimas Rokiškio miesto erdvėse. Su dailės mokyklos mokytojais dalyviai pasitelkdami dažus ir teptuką mokysis perteikti Rokiškio miesto erdvių išskirtinumą, savitumą. Bus suorganizuota darbų paroda.

2 diena. Žemės menas. Dalyviai susipažins su žemės menu, jo kūrimo ypatumais. Dalyviai dirbdami grupėmis iš gamtinių medžiagų kurs meninius objektus. Jais bus papuošta teritorija, grožėsis bendruomenė.

3 diena. „Karklo vytelės paslaptis“. Dalyviai susipažins su seniausiu liaudies amatu – pynimu iš vytelių. Mokytoja supažindins su medžiagomis, jų paruošimu, pynimo technologija. Dalyviai pins paprastą gaminį iš vytelių.

4 diena. Kūrybinis konstravimas. Grupėmis ar individualiai dalyviai pasitelkdami įvairias medžiagas konstruos robotus, skulptūras ir pristatys savo kūrybą.

5 diena. Fotosesija „Gyvieji paveikslai“. Dalyviai grupėmis ar individualiai stengsis atkartoti Lietuvos ir pasaulio profesionalių dailininkų kūrinius, kūrinio personažų išvaizdą ir kūno jusdesius, fotografuosis, gaminsis rėmelius.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-04-25


Pažymėjimų įteikimas

 

2019 m. gegužės 28 d. dailės mokyklos mokiniams, baigusiems pradinį ugdymą, buvo įteikti Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai. Pažymėjimai buvo įteikti 8 mokiniams, kurie lankė Dailės mokyklą dvejus metus ir daugiau. Naujais mokslo metais mokiniai laukiami Dailės mokyklos pagrindinio ugdymo 1 kl.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-05-31


Personalinė darbų paroda

 

2019 m. gegužės 15 d. VšĮ Rokiškio jaunimo centre vyko dailės mokyklos mokinės Aistės D. darbų parodos atidarymas. Mokytojai pasidalino mintimis apie parodą ir mokinę. Kviečiame į Rokiškio jaunimo centrą apžiūrėti parodą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-05-16


Darbų paroda bibliotekoje

 

Nuo 2019 m. gegužės 15 d. dailės mokyklos 4 kl. mokinių Gustės, Emilijos, Dovydo darbai eksponuojami Rokiškio Juozo Keliuočio bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje. Norinčius pamatyti parodą kviečiame apžiūrėti.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-05-16


Dalyvavimas moksleivių liaudies dailės konkurse „Sidabro vainikėlis“

 

VšĮ Rokiškio jaunimo centro dailės mokyklos ir pynimo iš vytelių būrelio mokinių dalyvavimas Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ regioniniame ture Anykščiuose buvo sėkmingas. Iš konkurso buvo gauti diplomai: dailės mokyklos mokinei Astai M. – III v., Gustei M. – II v., pynimo iš vytelių būrelio – Viltei V. – I v. Mokytojams A. Augučiui ir R. Raišienei gautos padėkos už vaikų paruošimą. Sveikiname!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-05-03


Konkurso „Trijų spalvų istorija“ laimėjimas

 

Dailės mokyklos mokiniai dalyvavo tarptautiniame piešinių ir fotografijos darbų konkurse „Trijų spalvų istorija“, skirtame Pasaulio lietuvių metams. 1 kl. mokinio Luko darbas nominuotas už kūrybiškumą, paruošė mokyt. A. Augutis. Sveikiname.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-04-26


Darbų paroda

 

2019 m. kovo 20 d. VšĮ Rokiškio jaunimo centre vyko dailės mokyklos 4 kl. mokinių: Emilijos B., Dovydo B., Gustės M. darbų parodos atidarymas. Mokytojai pasidalino mintimis apie mokinių darbus, jų kūrybą. Kviečiame į Rokiškio jaunimo centrą apžiūrėti parodą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-03-20


Juozo Čepulio vardo mugė

 

2019 m. kovo 19 d. Jaunimo centro pynimo būrelio mokinės dalyvavo Rokiškio r. moksleivių liaudies dailės Juozo Čepulio vardo mugėje. Pynimo būrelio mokinės prekiavo savo gamybos pintais gaminukais ir dailės mokyklos mokinių gamintomis keramikinėmis švilpynėmis. Prekyba sekėsi puikiai, beveik visus pynikus nupirko mugės lankytojai. Už kantrybę mokiniai gavo šokoladinių saldainių, o mokytoja – padėką.

Tikimės, kad ši mugė taps tradicine Juozuko muge mūsų gimtame Rokiškyje.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-03-20


Personalinė darbų paroda

 

2019 m. vasario mėn. dailės mokyklos mokinės Domilės K. darbai eksponuojami Rokiškio r. savivaldybės III aukšte ir Rokiškio Juozo Keliuočio bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje. Norinčius pamatyti parodą kviečiame apžiūrėti.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-02-13


Personalinė darbų paroda

 

Emilijos K., dailės mokyklos absolventės, darbų paroda jau vyko Rokiškio jaunimo centre, Rokiškio Juozo Keliuočio bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje. 2019 m. sausio mėn. paroda eksponuojama ir Emilijos mokykloje, Rokiškio J. Tumo Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinyje. Mokyklos bendruomenė  pamatys ir susipažins su Emilijos darbų kūryba, stilistika, technika.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-01-18


Parodų-konkursų uždarymo renginys

 

2019 m. sausio 4 d. vyko kūrybos darbų parodų-konkursų „100-mečio Kalėdų eglė“ ir „Kalėdų atvirukas“ uždarymo renginys Rokiškio krašto muziejuje. Jo metu buvo apdovanoti konkursų laureatai ir nugalėtojai, mokiniams, dalyvavusiems „100-mečio Kalėdų eglė“ konkurse, išdalintos padėkos.

Konkursuose dalyvavo Jaunimo centro dailės mokyklos, pynimo iš vytelių ir kitų būrelių mokiniai. Didžiausi mūsų mokinių pasiekimai buvo „Kalėdų atviruko“ konkurse. Viena iš nugalėtojų tapo ir buvo apdovanota dailės mokyklos mokinė Asta M., jos atvirukas pateko tarp pačių geriausiųjų. Taip pat buvo apdovanoti dailės mokyklos mokiniai Arnas B., Ula B., Deimantė B. ir Ugnė K., jų atvirukai pateko tarp 15 geriausių. Sveikiname mokinius ir juos ruošusį dailės mokytoją Arūną A.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-01-07


Robotikos būrelio atsinaujinimas

 

2018 m. gruodžio mėn. Robotikos būrelis buvo papildytas naujomis priemonėmis. Priemonės įsigytos iš projekto „Vaikų ir jaunimo neformalaus ugdymosi galimybių plėtra Rokiškio rajone“ lėšų. Tai suteikia galimybes paįvairinti Robotikos užsiėmimo veiklas, tobulėti vaikams robotų kūrime ir programavime. Vaikai su džiaugsmu pradėjo mokytis dirbti su EV3 Mindstrom konstruktoriais.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-01-03


Personalinė darbų paroda

 

2018 m. lapkričio 7 d. VšĮ Rokiškio jaunimo centre vyko dailės mokyklos mokinės Domilės K. darbų parodos atidarymas. Domilė trumpai pristatė savo kūrybą, taip pat mintimis apie parodą ir mokinę pasidalino ir mokytojai. Kviečiame į Rokiškio jaunimo centrą apžiūrėti parodą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-11-07


Personalinė darbų paroda

 

2018 m. lapkričio mėn. Rokiškio Juozo Keliuočio bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje vyksta buvusios dailės mokyklos mokinės Emilijos K. darbų paroda. Kviečiame apžiūrėti parodą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-11-05


 

 

     2018 m. liepos 18 d.  Rokiškio jaunimo centre vyks 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos projekto „Socialinių paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas Vidurio Baltijos regione“  Nr. LLI-317  seminaras. Jame dalyvaus 5 Latvijos ir 3 Lietuvos savivaldybių atstovai, iš viso 31 dalyvis.

Seminaro darbotvarkė:

 

10.00 Registracija

 

10.30  Seminaro atidarymas. Svečių sveikinimo kalbos. 

 

10.45-12.45 Darbas su socialinės rizikos grupės vaikais ir jaunimu Rokiškio jaunimo centre.

 

13.00  Pietūs

 

13.45-15.00 Socialinių paslaugų teikėjai ir jų darbo metodai Rokiškio rajone.

 

15.30- 17.00 Socialinių paslaugų galimybės Skemų globos namuose.