į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos

Dailės darbų paroda

 

VšĮ Rokiškio jaunimo centre balandžio 9 d. vyko dailės mokyklos 4 kl. mokinės Emilijos Kairytės asmeninės darbų parodos atidarymas. Darbai bus eksponuojami visą balandžio mėnesį. Kviečiame į Rokiškio jaunimo centrą apžiūrėti parodą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-04-10


Padėkos

 

Už sėkmingą dalyvavimą Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ regioniniame ture Širvintose buvo įteiktos padėkos dailės mokyklos 1 kl. mokinei Anetai S., 2 kl. – Rusnei A., Domantui G. ir pynimo iš vytelių būrelio – Gretai E.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-04-09


Dailės darbų paroda Laibgaliuose

 

2018 m. balandžio 6 d. Laibgalių kultūros centre vyko Silvijos S., dailės mokyklos 4 kl. mokinės, darbų parodos atidarymas. Tai – antroji darbų eksponavimo vieta. Dailės mokyklos mokytojas Arūnas A. trumpai papasakojo apie Silviją, jos kūrybą, o Kultūros centro administratorė Vanda C. jai įteikė padėką. Parodos metu džiugino muzikiniai intarpai.

Kviečiame aplankyti parodą Laibgalių kultūros centre. Paroda vyks visą balandžio mėnesį.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-04-09


Personalinė darbų paroda

 

VšĮ Rokiškio jaunimo centre vasario 28 d. pasveikinome dailės mokyklos 4 kl. mokinę Silviją Skvarnavičiūtę su pirmąja asmenine darbų paroda. Darbai bus eksponuojami visą kovo mėnesį. Kviečiame į Rokiškio jaunimo centrą apžiūrėti parodą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-02-28


Mokinių paveikslų paroda Latvijos Cesio meno mokykloje

 

Latvijos Cesio meno mokykloje eksponuojama VšĮ Rokiškio jaunimo centro dailės mokyklos mokinių paveikslų paroda „Baltų šaknys“. Paroda skirta Latvijos nepriklausomybės 100-mečio atkūrimui.

              Nuoroda: http://cesumakslasskola.lv/2018/02/baltijas-valstu-bernu-makslas-skolu-izstade/

 

                                                                                                 Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-02-21


Mokinių paveikslų paroda Utenos bibliotekoje

 

Utenos A. ir M. Miškinių bibliotekos galerijoje pristatoma jungtinė VšĮ Rokiškio jaunimo centro dailės mokyklos ir Kupiškio meno mokyklos mokinių kurtų paveikslų paroda. Bibliotekoje eksponuojama  VšĮ Rokiškio jaunimo centro „Baltų šaknys“ paroda. Parodą organizavo ir nuotraukas pateikė VšĮ Atvertos langinės.Paroda vyks iki 2018 vasario 3 d. 

Nuoroda: http://www.uvb.lt/lt/naujienos/1650-mokiniu-kurtu-paveikslu-paroda.

  

                                                                                Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-01-15

 


           

 

Dailės mokyklos mokiniai Danielius G. ir Gabija S. gavo padėkas už dalyvavimą nacionaliniame piešinių konkurse „Mes užaugome laisvi“. Konkursą organizavo Dailės mokytojų asociacija ir Lietuvos mokinių neformaliojo vaikų švietimo centras. 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-01-08


 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2017-12-22


Graffiti dirbtuvės „Ačiū“

 

Paprastai gražiausias lietuviškas žodis „Ačiū“ tariamas šeimos nariams ar gavus kokią nors paslaugą. Tačiau kaip dažnai ir kokia forma mes dėkojame savo valstybei. Į šį klausimą projekto „Ačiū“ dalyviams atsakyti buvo kur kas sunkiau.

Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos finansuotas projektas „Ačiū“ kvietė jaunuolius iš 14 Lietuvos miestų ir miestelių gana neįprasta forma pasakyti ačiū labiausiai įkvepiančioms Lietuvos asmenybėms. Projekto dalyviai išsirinko istorinę ar dabarties įkvepiančią asmenybę ir stengėsi suprasti, kokios buvo tos asmenybės vertybės, gebėjimai, požiūriai ir nuostatos. Kūrybinės sesijos metu jauni žmonės bandė suprasti ir pasitelkdami gatvės meną perteikti, kaip ta asmenybė atrodytų, elgtųsi, mąstytų, jei gyventų šiais laikais ir jei kartu su moksleiviais lankytų mokyklą ar jaunimo centrą.

Jauni žmonės mokėsi argumentuoti ir kiekvieną savo pasirinkimą turėjo pagrįsti. Pavyzdžiui kunigaikštis Vytautas „Žalgirio“ mūšį laimėtų vilkėdamas „Žalgirio“ krepšinio klubo marškinėlius. Rašytoja maištininkė „Žemaitė“  lankytų Druskininkų jaunimo centrą ir dienas leistų riedlenčių parke. J. Basanavičius būtų išmintingasis Gendolfas iš filmo „Žiedų valdovas“ ir pan.

Kūrybinių dirbtuvių metu jauni žmonės trafaretiniu graffiti stiliumi kūrė stilizuotus asmenybių portretus ir prikėlė juos šiems laikams taip pasakydami „Ačiū“ iškiliausioms Lietuvos asmenybėms.

Projektą vykdė VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorija.

Projektą finansavo LR Švietimo ir mokslo ministerija.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2017-12-12

 

 

 


 

 

            „Profesiją renkuosi pats“ – tai renginys, skirtas jauniems žmonėms, kuriame turės galimybę patys  įsivardinti apie kokią ateities profesiją  svajoja, kokius veiksmus / žingsnius nusimato svajonės įgyvendinimui, pvz.: lankyti robotikos / chemijos būrelį, išmokti kalbėti prieš auditoriją, susirinkti daugiau informacijos apie norimą profesiją ir pan.

        Labai dažnai jaunam žmogui sunku aiškiai įvardinti ateities siekius ar susiplanuoti, kaip juos įgyvendinti. Labai svarbu, kad jaunas žmogus pats atsakytų į klausimą dėl savo būsimos profesijos pasirinkimo, garsiai užduotų rūpimus klausimus potencialiam darbdaviui ar susitartų dėl galimybės apsilankyti dominančioje darbo vietoje, atliktų praktiką, ir taip priimtų žiniomis grįstą sprendimą.

              Taigi, gruodžio 14 d. Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Rokiškio jaunimo informavimo centras organizuoja jaunuoliams skirtą renginį „Profesiją renkuosi pats“.

           Renginio metu Lietuvos darbo biržos atstovai pristatys Rokiškio darbo rinkos aktualijas, skirtas jaunam žmogui, suteiks informaciją svarbią įsidarbinimui, galimybes dirbti vasarą ir pan. Vietos darbdavių atstovai pasidalins informaciją apie savo darbo specifiką bei dalyvaus „Darbo pokalbio“ simuliacijoje, kuri padės jaunam žmogui tinkamai prisistatyti darbdaviui. Renginio metu dalyviai taip pat pildys savo asmeninių poreikių lentelę, kuri ateityje padės pasirinkti tinkamą veiklos sritį ar net profesiją.

 

Programa

 

15:00 Pradžia, dalyvių bei programos pristatymas

15:10 Asmeninių tikslų identifikavimas

15:30 Lietuvos darbo biržos pristatymas apie įsidarbinimo galimybes, darbą vasarą, tendencijas darbo rinkoje

16:00 Darbdavių atstovų prisistatymas/profesijos pristatymas

16:30 „Darbo pokalbio“ simuliacija

17:00 Aptarimas/pabaiga

 

Metodininkė G. Kubilienė, 2017-12-04

 


Metodinė diena

 

2017 m. gruodžio 1 d. į Rokiškio jaunimo centrą atvyko Latvijos Plavino meno mokyklos mokytojai. Jaunimo centre buvo pristatytos Rokiškio jaunimo centro ir Plavino meno mokyklos 2017 metais įgyvendinamos naujos veiklos. Rokiškio krašto muziejuje aplankėme Rodos parodą „XX“, Prakartėlių ir kitas krašto muziejaus ekspozicijas. Dalyvavome edukacinėje programoje „Kalėdiniai meduoliai“, „Sūrio kelias“ ir susitikome su Kalėdų seneliu.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2017-12-04


Piešinių konkurso „TĖVYNĖS LABUI“ laureatų ir diplomantų apdovanojimai

 

2017 m. lapkričio 30 d. Vilniaus Rotušėjė vyko piešinių konkurso „TĖVYNĖS LABUI“ laureatų ir diplomantų apdovanojimų ceremonija. VšĮ Rokiškio jaunimo centro Dailės  mokyklos  mokinei Domilei Kirstukaitei (17 m.)  buvo įteiktas LK mokymų ir doktrinų valdybos įsteigtas prizas, Specialiųjų operacijų pajėgų vado prizas ir Gynybos paramos fondo valdybos narės Danguolės Bičkauskienės prizas. 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2017-12-04

 

 


 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2017-11-06


 

 

 

          Sveikiname Dovydą Brekį tarptautinės vaikų ir jaunimo meno parodos „Kartu“ diplomantą. Konkursą organizavo Vaikų ir jaunimo meno centras Suomijoje. Konkursui dalyviai iš 66 šalių pateikė 6800  darbus.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2017-10-19

 


 

„ROKIŠKIS – JAUNA ŠIRDIS“

 

2017 m. rugsėjo 24 d. VšĮ Rokiškio jaunimo centras dalyvavo „Rokiškio – jauna širdis“ miesto 518-ojo gimtadienio renginyje „Kiškiai ridu ridinėjas“. VšĮ Rokiškio jaunimo centro darbuotojai pristatė įvairias veiklas. Vaikai galėjo pinti iš vytelių su mokytoja Regina Raišiene, lipdyti iš molio su mokytoju Arūnu Augučiu, tapyti ar nusifotografuoti. Tėveliai galėjo nusipirkti pintų gaminių.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2017-09-25

 


Edukacinės programos

 

2017 m. gegužės 15, 22 ir 29 d. VšĮ Rokiškio jaunimo centre vyko edukacinės programos. Lankėsi  Juozo Tūbelio progimnazijos ir Senamiesčio progimnazijos mokiniai. Vaikai išbandė įvairias technologijas, gamino darbelius iš molio, karoliukų ir siūlų, pynė iš vytelių. Vaikai linksmai ir turiningai praleido laiką.


Metodinė diena

 

            2017 m. balandžio 12 d. VšĮ Rokiškio jaunimo centre vyko metodinė diena. Jos metu administracija, pedagogai ir specialistai lankėsi Latvijos mieste Plavine. Išvyka prasidėjo nuo Plavino švietimo įstaigų lankymo. Plavino meno mokyklos darbuotojai aprodė mokyklą, mokinių kūrybinius darbus, papasakojo apie vykdomus respublikinius Latvijos konkursus. Jaunimo centro „Ideja“ pavaduotoja bei vaikų dienos centro „Pepeja“ vadovė aprodė ir papasakojo apie centrus, jų darbus, organizuojamas veiklas. Išvyka baigėsi Odzino dvaro ansamblio, neogotikinio stiliaus architektūros paminklo, lankymu ir apžiūrėjimu. 


Atvirų durų dienos

 

2017 m. balandžio 10–11 d. Viešosios įstaigos Rokiškio jaunimo centre vyko atvirų durų dienos. Jo metu vaikai su draugais ar artimaisiais turiningai leido laiką. Lankytojai veiklą rinkosi pagal savo poreikius. Kas gamino darbelius iš medžio, molio, karoliukų, vytelių, vėrė apyrankes, dirbo su Ebru technika, o kas dalyvavo biliardo, oro ritulio, stalo teniso ar futbolo turnyruose, o kai kurie stengėsi aplankyti kuo daugiau veiklų. Per šias dienas lankytojai pasigamino sau darbelių ir patyrė daug įspūdžių.Regioninės „Sidabro vainikėlio“ parodos uždarymas

 

2017 m. balandžio 5 d. su dailės mokyklos mokiniais dalyvavome regioninės „Sidabro vainikėlio“ parodos uždaryme. Jo metu apžiūrėjome regiono mokinių keramikos, pynimo, siuvimo, medžio ir kt. darbų parodą. Buvo įteikti apdovanojimai nugalėtojams. Mūsų Jaunimo centro mokiniai taip pat gavo diplomus. Už pynimo iš vytelių darbus: II vietą diplomą gavo Erika Čirūnaitė, III v. – Viltė Viplentaitė, rengė mokytoja Regina Raišienė, už keramikos darbus: III v. – Danielius Gudeika, Gabrielė Kundrotaitė, Tijus Aleinikovas, rengė mokytojas Arūnas Augutis.


Konferencija „Jaunimo politikos stiprinimas Panevėžio regione“

 

2017 m. kovo 23 d. Rokiškio rajono jaunimo reikalų taryba organizavo konferenciją „Jaunimo politikos stiprinimas Panevėžio regione“. Konferencijos tikslas: Aptarti jaunimo politikos situaciją Panevėžio regiono savivaldybėse (Biržų r., Panevėžio miesto, Panevėžio r., Pasvalio r., Rokiškio r., Kupiškio r.).

Pranešimus skaitė: Jaunimo reikalų departamento direktoriaus Vydūnas Trapinskas „Jaunas žmogus jaunimo politikoje“, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vyriausioji specialistė Gintarė Lisauskaitė „Jaunimo politikos aktualijos“,  LIJOT prezidentas Mantas Zakarka  „Jaunimo politikos situacija Lietuvoje jaunimo organizacijų akimis“. Buvo pristatyta savivaldybių geroji patirtis, vyko diskusijos 6 darbo grupėse. Po darbo grupių veiklos pristatymo buvo pasirašyta Konferencijos rezoliucija „Jaunimo politikos stiprinimas Panevėžio regione“.

Konferencijoje dalyvavo 5 Rokiškio jaunimo centro darbuotojai.


Paroda „Baltų šaknys“

 

             2017 m. kovo mėn. organizuota dailės mokyklos mokinių darbų paroda „Baltų šaknys“ Rokiškio r. J. Keliuočio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje. Mokiniai įvairia dailės technika perteikė baltų kultūrą, jos simbolius, raštus šiuolaikinėje kūryboje.

Dailės mokyklos II pusmečio mokinių darbų peržiūros

 

       2016 m. gegužės 30-31 dienomis Rokiškio jaunimo centro Dailės mokykloje vyksta II-ojo pusmečio 1-3 klasių mokinių darbų peržiūros. Mokiniai pateikia piešimo, kompozicijos, tapybos ir skulptūros atlikus darbus.  

 

 


Projektas baigėsi – draugystė tęsiasi

 

                      Comenius Regio  partnerystės  projekto apie mūsų protėvių genčių, gyvenusių prie Baltijos jūros, palikimo pažinimą ir išsaugojimą  „Baltų šaknys“  metu užsimezgusi draugystė tarp Rokiškio jaunimo centro ir Pliavino meno mokyklos mokytojų tęsiasi ir toliau.

Rudenį rokiškėnai dalyvavo Pliavino meno mokyklos 20- mečio minėjime. O 2016 m. gegužės  27 d.  pedagogai iš Latvijos dalyvavo metodinėje dienoje Rokiškyje, aplankė   bažnyčią, stebėjosi Krašto muziejaus ekspozicijomis.

 Dailės mokytojai iš Pliavino meno mokyklos atvežė  mokinių darbų parodą, kuri eksponuojama jaunimo centre.

 


 

      2016 m. gegužės 12 d. Senamiesčio progimnazijos I a klasės mokiniai su mokytoja Rita Karbauskiene lankėsi jaunimo centre ir dalyvavo edukacinėje programoje „Apie žemę, kuri tampa keramikos dirbiniais“. Edukacinę programą parengė neformalaus švietimo (dailės) mokytojas  ekspertas Arūnas Augutis.


 

Kaziuko mugė

 

                 2015 m. kovo 13 d. Jaunimo centro mokiniai  prisijungė prie neįgaliųjų organizuotos Kaziuko mugės. Vaikai prekiavo savo pagamintais darbeliais: įvairiais pintais krepšiais, padėklais, dubenėliais, keramikos dirbiniais, velykinėmis verbomis, aksesuarais, iš vilnos veltais paukšteliais bei kiaušiniais, medžio darbais, padėkliukais kiaušiniams. Labiausiai perkamos prekės buvo nerti viščiukai ir molinės švilpynės


 

Sveikiname konkurso nugalėtojus!

 

2016 m. sausio 29 d. Vilniuje, Signatarų namuose paskelbti atviruko ir plakato konkurso, skirto Vasario 16-ajai,  Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, paminėti, nugalėtojai. Konkursą organizavo Lietuvos nacionalinis muziejaus ir Signatarų namai. Konkurse dalyvavo 7-18 metų mokiniai iš 30 mokyklų. Šiame konkurse mūsų Dailės mokyklos mokiniai dalyvavo pirmą kartą. Diplomais ir atminimo dovanėlėmis apdovanoti Dailės pradinio ugdymo moksleiviai Afroditė Tuskaitė ir Domantas Paulius Gražys (vadovas mokytojas Arūnas Augutis) bei pagrindinio ugdymo  antros klasės mokinė Silvija Skvarnavičiūtė (vadovas mokytojas Žilvinas Vaičiūnas). Jaunieji dailininkai susipažino su Signatarų namų ekspozicijomis. 


 

Mokinių darbų peržiūros

 

2016 m. sausio 21- 22 dienomis vyko Dailės mokyklos pagrindinio ugdymo 1-4 klasių mokinių  pirmojo pusmečio darbų peržiūros. Daug darbų mokytojai įvertino gerais ir labai gerais pažymiais. Parodą apžiūrėjo mokiniai, mokytojai, tėveliai.


 

Piešinių paroda „Šerkšnas ant langų“

 

2015 m. gruodžio – 2016 m. sausio mėnesiais jaunimo centre veikė Dailės būrelio  mokinių paroda „Šerkšnas ant langų“. Parodą organizavo dailės mokytojas Žilvinas Vaičiūnas. Vaikai savo piešiniuose vaizdavo  apšalusių langų grožį. Piešiniuose pavaizduotos įvairios gėlės, snaigės, ornamentai, medžių šakos ir kiti augaliniai motyvai.  Kurdami savo piešinius vaikai domėjosi mūsų tautos etninėmis tradicijomis, skaitė pasakas, eilėraščius, pasakojimus, kurių pagrindinė tema – žiema. 


PAMOKOS MUZIEJUJE

 

2015 m. lapkričio 10-11 dienomis Dailės mokyklos mokiniams pamokos  vyko Rokiškio krašto muziejuje. Nešini  piešimo reikmenimis jaunieji dailininkai pasklido po muziejaus sales. Vaikai savo eskizuose fiksavo geležinius kryžius, medines skulptūras bei  jų atskirus elementus.  Vaikų darbuose užfiksuoti paukščiai, žvėrys, medžiai, bitės ir plaštakės iš daugiafigūrės Liongino Šepkos kompozicijos „Paukščių balius“ ir kiti šio medžio drožėjo kūriniai.


ATVIRŲ DURŲ DIENOS

 

2015 m. spalio 27, 28 dienomis Rokiškio jaunimo centre vyko atvirų durų dienos „Rudens spalvos“. Organizuoti piešimo, tapybos, keramikos, meninių technologijų, japoniškos popieriaus marmuravimo, tapymo ant šilko, pynimo iš vytelių užsiėmimai. Kūrybinėse veiklose dalyvavo mokiniai, jų šeimų nariai, miesto gyventojai. Atvirų durų dalyviai noriai piešė, sužinojo apie popieriaus marmuravimo techniką, mokėsi tapyti ant šilko,  iš vilnos vėlė vorus ir kabino juos  į nunertą voratinklį, pynė nesudėtingus pynikus, mokėsi lipdyti iš molio.  


 


 

2015 m. birželio 1 d. Žiobiškio turistinėje bazėje  apsigyveno pirmieji stovyklautojai.  Sezoną atidarė mokykla – darželis „Ąžuoliukas“. 

 


 

Rokiškio  jaunimo centre  2015 m.  gegužės 27-29 dienomis vyko Dailės mokyklos mokinių 2014-2015 m. m.  II- ojo pusmečio   darbų peržiūros

 

 

 


 

      2015 m. balandžio 2 d. VšĮ Rokiškio jaunimo centre buvo organizuota edukacinė pamoka „Kiaušinių marginimas vašku“. Penki Jaunimo centro tarybos nariai ir apie 30 mokinių mokėsi marginti kiaušinius vašku. Nudažyta apie 60 margučių. Užsiėmimus vedė mokytojai Arūnas Augutis ir Rimantė Gilienė.


 

Dėmesio!

Moki šokti? Dainuoti? Gražiai pieši? Ar turi kitokių talentų?

Tuomet kviečiame sudalyvauti „Kūrybos vakare“.

Jis vyks Rokiškio Jaunimo centre. Balandžio 3 d. 17 val.

Laukiame jūsų su savo talentu ir jam reikalingomis priemonėmis.

Renginį organizuoja Neformali Jaunimo Grupė „Akinys“.

Pasiteiravimui ir išankstinei registracijai kreiptis į oficialų facebook puslapį.

 

 


 

Dėmesio!!

Vyksta atranka į tarptautinius jaunimo mainus Rokiškyje! Šalys: Turkija, Ispanija, Rumunija, Estija, Lietuva. Įdomios veiklos + maitinimas tris kartus į dieną + apgyvendinimas. Išlaidas kompensuoja programa Erasmus+ 
Data: 2015 m. Birželio 25 d. - Liepos 4d.
Apgyvendinimas: Žiobiškio turistinė bazė
Dalyvių amžius: 16-25 metai

Pildykite: 

http://goo.gl/forms/21GcH96Lar


             

        2015 m. kovo 10d. 12 val.  Rokiškio rajono mokinių taryba organizuoja baigiamąją akciją ,,Aš tikrai myliu Lietuvą”, skirtą Lietuvos nepriklausomybės 25-mečiui paminėti, kuri vyks Rokiškio Nepriklausomybės aikštėje, Juodupės gimnazijoje, Kamajų miestelio aikštėje, Panemunėlio pagrindinėje mokykloje, Obelių gimnazijoje, Jūžintų Juozo Otto Širvydo vidurinės mokyklos aikštėje, Pandėlyje prie kultūros namų, Kriaunų miestelio aikštėje.      

         Mokiniai, susibūrę savo miestelių, mokyklų aikštėse, ryšėdami Respublikinės akcijos ,,Lietuvai ir man” trispalves apyrankes kartu sudainuos Marijono Mikutavičiaus dainą ,,Aš tikrai myliu Lietuvą”, akciją nufilmuos, visi klipai bus sumontuoti į bendrą Rokiškio rajono filmuką.                                                        


 

Pasitarimas dėl akcijos "Lietuvai ir man"

 

              2015 m. vasario 12 d. 15.30 -17.00 val. VšĮ Rokiškio jaunimo centre (Vytauto g.20) vyks Rokiškio rajono mokinių tarybos narių ir mokyklų mokinių savivaldos atstovų pasitarimas dėl akcijos ,,Lietuvai ir man” organizavimo.

              Pasitarimo tikslas- aptarti akcijos koordinavimo galimybes rajone ir vietos bendruomenėse. Pasitarime kviečiame dalyvauti visų rajono mokyklų mokinių savivaldos atstovus ir juos kuruojančius pedagogus.

            Daugiau informacijos: www.lietuvaiirman.lt 

 http://www.rokiskis.lt/lt/naujienos/lietuvos-nepriklausomybes-25-vy6s.html 

 

 

 

 


 

2015 m. sausio 12-15 d. vyksta Dailės mokyklos pagrindinio ugdymo pirmų - ketvirtų klasių mokinių darbų peržiūros.

 

 

    Vadovaudamasi Vaikų dienos centrų projektų vertinimo ir atrankos konkurso organizavimo nuostatais, atsižvelgdama į Vaikų dienos centrų projektų vertinimo ir atrankos komisijos siūlymus, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kanclerė 2015 m. sausio 12 d. Nr. A3-3 potvarkiu nusprendė finansuoti naujai kuriamo Vaikų dienos centro Rokiškio jaunimo centre projektą. Skiriama suma 11450 Eur.

    Sutartis dėl finansavimo bus pasirašoma vasario mėn. Kovo mėn. numatomas vaikų dienos centro atidarymas.