į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 
Neformalusis vaikų švietimas » Veiklos

______________________________________________________________________________
 

Mokiniai Laibgalių bendruomenės šventėje

 

                    Spalio 15 d. Dailės mokyklos 1-2 klasių mokiniai kartu su mokytoju Arūnu Augučiu dalyvavo šventėje „Rudens gėrybės tampa žibintais“. Mokiniai kartu su Laibgalių bendruomenės atstovais skaptavo moliūgus, aplankė Vaclovo Kontrausko antikvarinių daiktų ir Gandrų muziejus.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-10-18

______________________________________________________________________________

 

Baigiamųjų darbų pristatymas

                 

                                2021 metų birželio 22 d. vyko Dailės mokyklos pagrindinio ugdymo IV klasės mokinių baigiamųjų darbų pristatymas. Direktorė Nijolė Gužienė įteikė mokiniams mokslo baigimo pažymėjimus. Absolventų pasiekimus, kokie jie buvo visus metus, kaip jiems sekėsi pakomentavo dailės mokytojai Raimundas Gailiūnas, Arūnas Augutis. Pasveikinti mokinių atvyko jų tėveliai.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-06-23

______________________________________________________________________________
 

Mokinių darbų peržiūra

 

                               2021 metų birželio 8 - 10 dienomis dailės mokykloje vyko mokinių darbų peržiūra. Mokiniai atsiskaitė už II pusmečio kūrinius, kuriuos vertino dailės mokytojai Arūnas Augutis, Raimondas Gailiūnas, Žilvinas Vaičiūnas. 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-06-11


Konkurso „Kalėdų atvirukas“ laureatai

 

Dailės mokyklos mokinės Ugnė K. ir Vėjūnė V. tapo Rokiškio krašto muziejaus organizuoto vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkurso „Kalėdų atvirukas“ laureatėmis. Sveikiname!

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2021-01-04


Dailės mokyklos mokinių baigiamasis renginys

 

2020 m. birželio 17 d. Rokiškio jaunimo centre vyko Rokiškio jaunimo centro Dailės mokyklos 4 klasės mokinių baigiamųjų darbų pristatymas. Ši mokinių laida išsiskyrė iš kitų, kad darbus atliko nuotoliniu būdu dirbdami daugiau individualiai tik su mokytojų konsultacijomis. Mokiniai pristatė savo kūrybos darbus, pasakojo apie kūrybinius ieškojimus, darbo idėją, jo atlikimą ir dailės svarbą jų gyvenime. Mokytojai savo atsiliepimais apibendrino kaip mokiniams sekėsi viso kūrybos proceso metu. Dailės mokyklą baigė 7 mokiniai ir buvo įteikti Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2020-06-18

 


Konkurso „Šiuolaikinė Madona“ laimėjimas

 

NVŠ programos „Dailės pažinimas“ mokinė Saulė Monika Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro tarptautiniame piešinių ir dailės darbų konkurse „Šiuolaikinė Madona“ užėmė I vietą. Sveikiname!

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2020-06-11