į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 
Neformalusis vaikų švietimas » Veiklos

_____________________________________________________________________________

 

Baigiamųjų darbų gynimo šventė

 

                           Birželio 9 d., penktadienį, Rokiškio krašto muziejaus menėje vyko Rokiškio dailės mokyklos ketvirtos klasės mokinių baigiamųjų darbų pristatymas ir gynimas. Jame galėjo dalyvauti visi norintieji. Septynetas jaunuolių šiais mokslo metais sėkmingai baigė dailės mokyklos pagrindinio ugdymo programą. Apie tai rašo „Rokiškio Sirena“

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2023-06-12  

______________________________________________________________________________

 

Stovykla-pleneras

 

                         Birželio 19-22 dienomis Žiobiškio turistinėje bazėje vyko 1-4 klasių dailės mokyklos mokinių stovykla-pleneras. Jaunieji stovyklautojai ne tik stebėjo gamtą, užsiėmė žemės menu, piešė ir tapė iš natūros. Čia jie kūrė video reportažus apie Žiobiškį, žaidė žaidimus, žiūrėjo filmus, ėjo į naktinį žygį. Apie tai rašo rajono laikraštis „Rokiškio Sirena“.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2023-06-23 

 

_______________________________________________________________________________

 

Atvira pamoka netradicinėje aplinkoje

 

                      Dailės mokyklos 1 - 4 kl. mokinių grupė kovo 17 d. apsilankė pas mokytoją, dailininką Raimondą Gailiūną studijoje. Mokiniai turėjo galimybę padiskutuoti, iš kur ateina inspiracijos kūrinių kompozicijai, kaip atrasti savo unikalų braižą, kiek dailininko profesija yra pašaukimas ar amatas. Visi išėjo ne tik pasivaišinę arbata, su gera emocija, įspūdžiais, bet ir su unikaliomis dovanėlėmis - dailininko autografu pažymėtais teptukais. Po to mokiniai užsuko pažiūrėti kaip atrodo jų eksponuojami darbai Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešoji biblioteka Vaikų ir jaunimo skyriuje. Smagu savo darbus pamatyti kitoje erdvėje

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2023-03-20

______________________________________________________________________________
 

Vasaros stovykla Žiobiškyje

 

                          Birželio 27 - 30 d. Žiobiškio turistinėje bazėje stovyklavo 19  mokinių. Pradžioje, įvairių žaidimų pagalba, mokiniai susipažino vieni su kitais, užrašė savo lūkesčius, baimes. Stovyklautojai ne tik piešė, tapė, bet ir žaidė įvairius komandinius žaidimus, atliko savęs pažinimo užduotis, dirbo komandose,  kūrė filmukus, juos pristatė. Eurodesk atstovės organizuotame protmūšyje „Laužyk stereotipus, savanoriauk“ dalyviai laužė galvas, varžėsi. Vakarais, mokiniai darė kambarių pristatymus, dalyvavo talentų šou, kūrė vaidinimus, žiūrėjo filmus. Paskutinę naktį užduotis atliko tamsoje, kurias parengė atvirojo darbo su jaunimu savanoriai. Atsisveikinimo dieną, kartu su vadovais, dalyviai išsakė savo išmokimus, išvardino  kas patiko, nepatiko, darė įžvalgas, ar pasiteisino jų parašyti lūkesčiai. Žaidimo„Parašyk laišką draugui“ metu ant nugarų dalyviams buvo priklijuoti lapai, kuriuose vieni kitiems parašė palinkėjimus, komplimentus, gerus žodžius. Išvykstant visi gavo vasaros namų darbų užduotį parašyti sau 100 norų. 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2022-07-01

 

_____________________________________________________________________________
 

II pusmečio darbų peržiūros

 

                               Gegužės 31 d - birželio 2 d. vyko dailės mokyklos 1-4 kl. mokinių darbų peržiūros. 1-2 kl. septyni mokiniai su savo kūrybiniais darbais dalyvauja 22-ajame tarptautiniame vaikų ir jaunimo grafinio meno bienalės konkurse, Torunė, Lenkijoje. Mokytojas Žilvinas.

 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2022-06-02

_____________________________________________________________________________

 

Baigiamųjų darbų pristatymo šventė

 

                                 Birželio 10 d. Rokiškio krašto muziejaus oficinoje vyko 4 kl. baigiamųjų darbų pristatymas. Mokinius ir tėvelius pasveikino Rudolfo Lymano muzikos mokyklos mokinė Simona S. su mokytoja Asta M.. Mokiniai pristatė savo darbus, mokytojai Arūnas A. ir Raimondas G. juos pakomentavo. Direktorė Nijolė G. įteikė mokslo baigimo pažymėjimus 8 mokiniams.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2022-06-13

____________________________________________________________________________

 

Piešinių paroda „Aš esu Lietuva“ LR Seime

                          

           Seimui 2022 metus paskelbus Lietuvos Valstybės Konstitucijos metais, Seimo Pirmininko pavaduotojas Jonas Jarutis pakvietė Rokiškio vaikus savo piešiniais atskleisti, kaip jie suvokia Lietuvos Respublikos Konstituciją, Lietuvos valstybę. 

                 Kovo 16 dieną dailės mokyklos mokiniai, jų tėvai ir mokytojai  lankėsi Lietuvos Respublikos Seime. Labiausiai lankomoje Seimo II ir III rūmus jungiančioje galerijoje buvo atidaryta Rokiškio jaunimo centro vaikų piešinių paroda „Aš esu Lietuva“, skirta Lietuvos Valstybės Konstitucijos metams. Parodoje eksponuojami 25 Dailės mokyklos mokinių piešiniai.
                     Vaikai ne tik dalyvavo parodos atidaryme, bet ir su gidu apžiūrėjo Seimo rūmus, imitavo Seimo posėdį. 

                           

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2022-03-17

_____________________________________________________________________________

 

3 klasės mokinių darbų peržiūra

 

                          Sausio 26 d. vyko Dailės mokyklos 3 klasės mokinių darbų peržiūra. Mokiniai atsiskaitė už tapybos, kompozicijos, piešimo, skulptūros užsiėmimų metu atliktus darbus, laikė dailėtyros testą. Darbus vertino mokytojai Arūnas Augutis, Raimondas Gailiūnas, Žilvinas Vaičiūnas.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2022-01-26

______________________________________________________________________________

 

1-2  klasės mokinių darbų peržiūra

 

                           Sausio 25 d. vyko Dailės mokyklos 1-2 klasės mokinių darbų peržiūra. Mokiniai atsiskaitė už tapybos, kompozicijos, piešimo, skulptūros užsiėmimų metu atliktus darbus, laikė dailėtyros testą. Darbus vertino mokytojai Arūnas Augutis, Raimondas Gailiūnas, Žilvinas Vaičiūnas.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2022-01-25

______________________________________________________________________________

 

4 klasės mokinių darbų peržiūra

 

                            Sausio 24 d. vyko Dailės mokyklos 4 klasės mokinių darbų peržiūra. Mokiniai atsiskaitė už tapybos, kompozicijos, piešimo, skulptūros užsiėmimų metu atliktus darbus, laikė dailėtyros testą. Darbus vertino mokytojai Arūnas Augutis, Raimondas Gailiūnas, Žilvinas Vaičiūnas.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2022-01-24

______________________________________________________________________________
 

Mokiniai Laibgalių bendruomenės šventėje

 

                    Spalio 15 d. Dailės mokyklos 1-2 klasių mokiniai kartu su mokytoju Arūnu Augučiu dalyvavo šventėje „Rudens gėrybės tampa žibintais“. Mokiniai kartu su Laibgalių bendruomenės atstovais skaptavo moliūgus, aplankė Vaclovo Kontrausko antikvarinių daiktų ir Gandrų muziejus.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-10-18

______________________________________________________________________________

 

Baigiamųjų darbų pristatymas

                 

                                2021 metų birželio 22 d. vyko Dailės mokyklos pagrindinio ugdymo IV klasės mokinių baigiamųjų darbų pristatymas. Direktorė Nijolė Gužienė įteikė mokiniams mokslo baigimo pažymėjimus. Absolventų pasiekimus, kokie jie buvo visus metus, kaip jiems sekėsi pakomentavo dailės mokytojai Raimundas Gailiūnas, Arūnas Augutis. Pasveikinti mokinių atvyko jų tėveliai.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-06-23

______________________________________________________________________________
 

Mokinių darbų peržiūra

 

                               2021 metų birželio 8 - 10 dienomis dailės mokykloje vyko mokinių darbų peržiūra. Mokiniai atsiskaitė už II pusmečio kūrinius, kuriuos vertino dailės mokytojai Arūnas Augutis, Raimondas Gailiūnas, Žilvinas Vaičiūnas. 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Vošterytė, 2021-06-11


Konkurso „Kalėdų atvirukas“ laureatai

 

Dailės mokyklos mokinės Ugnė K. ir Vėjūnė V. tapo Rokiškio krašto muziejaus organizuoto vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkurso „Kalėdų atvirukas“ laureatėmis. Sveikiname!

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2021-01-04


Dailės mokyklos mokinių baigiamasis renginys

 

2020 m. birželio 17 d. Rokiškio jaunimo centre vyko Rokiškio jaunimo centro Dailės mokyklos 4 klasės mokinių baigiamųjų darbų pristatymas. Ši mokinių laida išsiskyrė iš kitų, kad darbus atliko nuotoliniu būdu dirbdami daugiau individualiai tik su mokytojų konsultacijomis. Mokiniai pristatė savo kūrybos darbus, pasakojo apie kūrybinius ieškojimus, darbo idėją, jo atlikimą ir dailės svarbą jų gyvenime. Mokytojai savo atsiliepimais apibendrino kaip mokiniams sekėsi viso kūrybos proceso metu. Dailės mokyklą baigė 7 mokiniai ir buvo įteikti Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2020-06-18

 


Konkurso „Šiuolaikinė Madona“ laimėjimas

 

NVŠ programos „Dailės pažinimas“ mokinė Saulė Monika Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro tarptautiniame piešinių ir dailės darbų konkurse „Šiuolaikinė Madona“ užėmė I vietą. Sveikiname!

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2020-06-11