į pradžią turinys susisiekite  
Neformalus švietimas » Dailės mokykla

2019 m. sausio 16–18 d. vyko Dailės mokyklos pagrindinio ugdymo 1–4 kl. I pusmečio mokinių darbų peržiūra. Mokiniai dirbdami visą pusmetį peržiūrai pateikė kūrybiškų ir įdomių darbų. Mokytojai darbus įvertino labai gerai.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2019-01-18


2018 m. birželio 1 d. Rokiškio krašto muziejuje vyko Rokiškio jaunimo centro Dailės mokyklos ketvirtos klasės mokinių baigiamųjų darbų pristatymas. Mokiniai pristatė savo kūrybos darbus, pasakojo kaip jiems sekėsi juos atlikti, apie atlikimo technikas ir dailės svarbą jų gyvenime. Mokytojai savo atsiliepimais apibendrino kaip mokiniams sekėsi viso kūrybos proceso metu. Dailės mokyklą baigė 6 mokiniai ir buvo įteikti Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai. Mokinės –Dominga Mikšėnaitė, Emilija Klemkaitė ir Silvija Skvarnavičiūtė, buvo apdovanotos Rokiškio r. savivaldybės Švietimo skyriaus pagyrimo raštais už labai gerą mokymąsi ir kūrybinius ieškojimus, o Emilija Kairytė – už kūrybinę saviraišką. Renginio metu dailės mokyklos mokinė Domilė Kirstukaitė skyrė savo kūrybos muzikinius kūrinius baigusiems mokiniams. Baigiamieji darbai Rokiškio krašto muziejuje bus eksponuojami birželio mėnesį.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-06-04

 


2018 m. gegužės 28–30 d. vyko dailės mokyklos pagrindinio ugdymo 1–4 kl. mokinių darbų peržiūra. Mokiniai pateikė kūrybiškų darbų. Mokytojai mokinių darbus įvertino labai gerai.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-06-01


2018 m. sausio 16–18 d. vyko dailės mokyklos pagrindinio ugdymo 1–4 kl. I pusmečio mokinių darbų peržiūra. Mokiniai pateikė kūrybiškų, įdomių, puikių darbų, už kuriuos gavo labai gerus įvertinimus.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2018-01-22