į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 
Stovykla » Naujienos

Informacija apie 2021 m. vaikų vasaros stovyklą Žiobiškyje

                    

                       

Rokiškio jaunimo centras organizuosime 2021 m. liepos 11–17 d. ir 2021 m. liepos 24–30 d. Žiobiškio turistinėje bazėje vaikų vasaros stovyklą „Pažinimo vasara“ 7–18 metų vaikams. Stovyklos trukmė 7 dienos.

Vaikų vasaros stovyklos edukacinė programa įgyvendinama iš projekto „Tapk 2“, kurį vykdo Švietimo mainų paramos fondas. Projekto programa finansuojama Europos Sąjungos fondo lėšomis (finansuojama 30 proc. kelialapio kainos). Visa stovyklos kaina 175 Eur. Pritaikius 30 proc. kompensaciją – 122,50 Eur. Kiekvienoje pamainoje trims vaikams iš šeimų, gaunančių finansinę socialinę paramą ar gaunančių finansinę socialinę pašalpą, vaikams, kuriems nustatyta negalia, imigrantams iš trečiųjų šalių (ne ES), turintiems papildomos apsaugos ar pabėgėlio statusą kelialapio kaina kompensuojama 95 proc. ir yra 8,75 Eur.

Galutinė kelialapio kaina:

Ne Rokiškio r. vaikams dalyvaujantiems stovyklos programoje – 122,50 Eur.

Rokiškio r. vaikams dalyvaujantiems stovyklos programoje – 91,00 Eur (papildomai finansuoja Rokiškio r. savivaldybės administracija).

Vaiko dalyvavimas programoje yra ribojamas viena stovyklos pamaina vykdomo projekto metu.

Stovyklos temos – pilietiškumas ir tolerancija, sveika gyvensena. Stovyklos metu vaikai susipažins su Žiobiškio krašto istorija, keliaus į išnykusį Vilkų kaimą, lankysis danielių ūkyje, dalyvaus ekologinėje akcijoje. Stovyklautojai formuosis sveikos gyvensenos įgūdžius,  sužinos apie pirmąją pagalbą bendraudami su specialistais, atlikdami įvairias užduotis. Kiekvienas rytas prasidės sveikatos valanda: mankšta stadione ar prie vandens telkinio, vandens procedūromis. Bus organizuoti žygiai, kurių metu stovyklautojai išbandys savo ištvermę, orientaciją bei įvairios varžybos, estafetės.

Stovykloje bus organizuojamos meninės, kūrybinės veiklos. Vakarais bus organizuojamos linksmos, pramoginės veiklos, kurias vaikai įgyvendins komandomis, pasitelkdami savo kūrybą ir išmonę. Baigiantis dienai stovyklautojų grupėse vyks refleksija, kurios metu bus aptarti dienos įspūdžiai.

Informacija teikiama telefonu (8 458) 32732.

Vaikų registracija nebevykdoma.

Užsiregistravusius kviečiame sudaryti sutartis. Užpildytas ir pasirašytas (trijose vietose) sutartis nuskenuokite ir siųskite el. paštu sekretore@rjc.lt. Pinigus sumokėkite į atmintinėje nurodytą sąskaitą.

Programa

Sutartis

Stovyklautojo atmintinė

 

 

 

 

 

 

 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Čibinskaitė, 2021-05-19