į pradžią turinys susisiekite  
Tarptautinių jaunimo apdovanojimų programa

 

          Programa „Tarptautiniai jaunimo apdovanojimai“

 

         Tarptautiniai jaunimo apdovanojimai - tai pasaulyje gerai žinoma savęs ugdymo programa, kurios pagalba jaunuoliai įgyvendina savo tikslus, tobulėja įvairiose srityse (įgūdžių, paslaugų, aktyvaus poilsio, ekspedicijų). Tai  yra puiki neformaliojo ugdymo priemonė  atvira visiems jauniems žmonėms nuo 14 iki 25 metų, nepaisant jų gabumų, kilmės, lyties ar religijos. Tai skatinimas jauniems žmonėms smagiai ir prasmingai praleisti laiką, planuoti jį, pasitikrinti savo galimybių ribas ir gauti įvertinimą (apdovanojimą). Ši programa yra skirta lavinti asmeninius ir socialinius jaunų žmonių įgūdžius, siekiant užtikrinti jaunų žmonių ateities karjerą. Programa yra licencijuota tarptautiniu mastu.

Programos esmė – įveikti užsibrėžtus asmeninius iššūkius. Yra trys programos lygiai, kuriuos įveikus gaunamas atsakingas apdovanojimas - bronzinis, sidabrinis ir auksinis. Siekiant gauti apdovanojimą reikia įvykdyti keturias programos dalis – paslaugas, ekspedicijas, įgūdžius, bei fizinės rekreacijos sektorių.

Programos dalys:

  • Paslaugos - pagalba vietos bendruomenės nariams.
  • Ekspedicijos - kaip parengti, suplanuoti, įgyvendinti kelionę.
  • Įgūdžiai - apima visus laisvalaikio pomėgius.
  • Aktyvus poilsis - sportas, šokiai, rekreacinė veikla.

    VšĮ Rokiškio jaunimo centras ir jaunimo bendrija „Sėlos Ramuva“ gavę licencijas, programą „Tarptautiniai jaunimo apdovanojimai“ vykdo nuo 2009 m. vasario 1 d. Šiuo metu programoje dalyvauja  16 Jaunimo centro lankytojų ir 8 jaunimo bendrijos „Sėlos Ramuva“ nariai.

Programos vadovė – Violeta Kazlauskienė, VšĮ Rokiškio jaunimo centro vyr. specialistė darbui su jaunimu.