į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 
Vykdomos programos » Jaunųjų dailininkų vasara 2009
 

VAIKŲ SOCIALIZACIJOS PROGRAMA  
VASAROS KŪRYBINĖ STOVYKLA

1. Programos pavadinimas: „Jaunųjų dailininkų vasara 2009"


2. Programos  įgyvendinimui skirta suma: 3000 Lt


3. Vieta, laikas: Kriaunos, 2009  liepos 8 - 17 dienomis


APIE STOVYKLĄ

  

Stovykla vyko dviem pamainomis. Pirma pamaina  prasidėjo liepos 7 d. Joje dalyvavo dailę besimokantys mokiniai. Jie apsilankė Kriaunų istorijos muziejuje, susipažino su Kriaunų Ragana - muziejininke Algimanta Raugiene. Buvo surengtas žygis prie Sartų ežero pastatyto 50 metrų aukščio bokšto.

      Moksleiviai piešė įdomiausius pastatus, architektūros detales, ežero pakrantes, medžius, augalus ir gyvūnus. Viena diena buvo skirta kūrybiniam darbui iš gamtoje rastų daiktų (žemės menas).

Baigiantis stovyklai Kriaunų mokykloje buvo surengta  moksleivių darbų paroda, kurioje gausiai apsilankė miestelio bendruomenės atstovai ir moksleivių tėvai. Mokyklos parke buvo galima susipažinti su mokinių žemės meno darbais.

       Visi projekto dalyviai buvo nustebinti ir sužavėti žaliu, tyliu, ramiu, gėlėmis apsodintu Kriaunų miesteliu, jo žila senove ir puikiomis apylinkėmis.  

     Stovyklos antra pamaina prasidėjo liepos 13 d. išvyka po Zarasų rajoną. Stovyklautojai aplankė Dusetų meno galeriją, danielių fermą, Zarasų energetikos muziejų - buvusį vandens malūną Tiltiškių kaime, Zarasų miestą, ilsėjosi ir iškylavo ežero saloje.

      Sekančią dieną stovyklautojai išvyko ir apsigyveno Kriaunų miestelyje. Stovyklos metu vaikai maitinosi Kriaunų pagrindinės mokyklos valgykloje, maudėsi Sartų ežere, sportavo, žaidė įvairius žaidimus, keliavo  ir susipažino su Kriaunų apylinkėmis, prisirinko gamtinės medžiagos, pynė vainikus, berniukai  Kriaunų mokyklai pagamino suolą. Buvo labai smagu.